Infrasauny SaunaMed

Kvalitné infrasauny SaunaMed od začiatku stavili na trvalý výskum a vývoj, kompetentné poradenstvo, bezchybný zákaznícky servisa prvotriednu kvalitu všetkých produktov. Odborníci tvrdia, že SaunaMed infračervená technológia je jednou z najviac efektívnych a predovšetkým najúčinnejších po celom svete.

Kvalitné infrasauny SaunaMed ponúkajú širokú škálu modelov

• pochádzajú z továrne, ktorá má viac ako 25 ročné skúsenosti vo výrobe kvalitných infrasáun
• na výrobu infrakabín sa používa len kvalitné FSC certifikované drevo
• kvalitné infrasauny SaunaMed sú dnes už primárnou značkou vo Veľkej Británii, kde sú aj schválené a používané lekárskymi odborníkmi 

Inovatívnosť infrasáun SaunaMed

Infra žiariče DuraWave ™

DuraWave™ infražiariče sú vyrobené zo 100% čistej keramiky a neobsahujú žiadne chemikálie alebo toxíny. Pravidelné klinické testy ukazujú, že DuraWave ™ infražiariče produkujú infračervené žiarenie veľmi blízke k dokonalosti s prirodzenou harmóniou ľudského tela, čo vedie k zvýšeniu zdravotných výhod. DuraWave ™ infražiariče sú tiež navrhnuté tak, aby boli bezpečné na dotyk. 

Porovnanie funkčnosti Dura Wave žiaričov a bežných karbónových žiaričov

DuraWave ™ infražiariče boli navrhnuté a kalibrované na správny zásadný vlnový rozsah, 7,5 až 15 mikrónov s prevažnou časťou vlnových dĺžok 9,4 mikrónov čo je frekvencia, pri ktorej molekula vody rezonuje alebo vibruje, nakoľko naše telo je zo 70% zložené z vody.

Táto vibrácia spôsobí uvoľnenie bunkových toxínov, ako je ortuť, hliník, cholesterol a iné toxické plyny, ako je síra a formaldehyd. Táto optimálny výstup tiež umožňuje hlbšie preniknutie infračerveného tepla do tkanív nášho tela, čo zlepšuje úľavu od bolesti, detoxikáciu, krvný obeh a zvýšenie prietoku periférnej krvi.

Komponenty 

SaunaMed výrobný proces používa komponenty, ktoré sú všetky v pevnom stave bez pohyblivých častí, čím je SaunaMed systém extrémne robustný a spoľahlivý.

Testovanie

Každá infrasauna SaunaMed je dôkladne testovaná v továrni, aby sa overila jej plná funkčnosť. Bolo preukázané, že elektrické komponentyv SaunaMed infrasaunách majú extrémne nízku mieru zlyhania. Napríklad ohrievače DuraWave ™ majú mieru zlyhania menej ako 0,01%. V skutočnosti, každá SaunaMed sauna je vyrobená tak, aby spĺňala obe normy, pre domáce aj komerčné využitie. 

Vzhľadom k presnosti a kvalite súčastí použitých pri výrobnom procese, sú kvalitné infrasauny SaunaMed uznávané pre svoju trvanlivosť.

Svetové štandardy bezpečnosti a kvality

Všetky infrasauny SaunaMed sú certifikované nezávislými inštitúciami, spĺňajú všetky bezpečnostné normy a výrobný proces je pravideľnekontrolovaný príslušnými orgánmi.

Mnohé certifikátov sú vydávané Nemeckým SGS , ktorý je považovaný za kvalitné popredné kontrolné stredisko v dnešnom svete.

Certifikácia zahŕňa napríklad CE (EMC, LVD), ISO 9001: 2000, ETL, ETS, C-Tick, RoHS, GS,SFI a SAA, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

ETL- laboratóriá boli založené v roku 1896 Thomasom Edisonom, a sú jednými z najstarších skúšobných laboratórií na svete. Certifikácia ETL a ETL-C vám zaručí, že všetky naše kvalitné infrasauny SaunaMed boli testované, a spĺňajú všetky požadované bezpečnostné a výkonnostné normy. 

Smernica RoHS znamená "obmedzenie používania určitých nebezpečných látok v elektrických a elektronických zariadeniach".

GS - Uznávané po celej Európe a obzvlášť dôležité v Nemecku, nezávisle autorizovaná GS značka ukazuje, že výrobok spĺňa požiadavky nemeckého zákona o bezpečnosti výrobkov. GS značka ukazuje, že produkt prešiel testovaním bezpečnosti, prevyšuje zákonné normy a vysokú kvalitu.

ISO9001 norma vyžaduje neustále zlepšovanie v prevádzkových procesov a riadenia kvality. Táto norma je dôležitá, pretože to zaručuje konzistenciu v produktoch a službách.

Okrem týchto bezpečnostných certifikácií, v kvalitných infrasaunách SaunaMed sú všetky elektroinštalácie zapuzdrené v ohňovzdornom potrubí z nerezovej oceli. 

Životné prostredie

Všetok materiál používaný k výrobe kvalitných infrasáun SaunaMed je nealergénny, netoxický a šetrný k životnému prostrediu. Drevo pochádza z obnoviteľných lesov. SaunaMed je jedným z mála výrobcom s certifikáciou FSC - iniciatíva udržateľného lesného hospodárstva a v plnej miere dodržiava nariadenia smernice EU - RoHS.

12 položiek celkom
Infrasauna SaunaMed Classic pre 1 osobu, 90x90cm, ISMC1
ZadarmoZadarmo
2 490 €
Kód: ISMC1
Infrasauna SaunaMed Classic pre 2 osoby, 120x100cm, ISMC2
ZadarmoZadarmo
2 690 €
Kód: ISMC2
Infrasauna SaunaMed Classic pre 3 osoby, 150x120cm, ISMC3
ZadarmoZadarmo
2 990 €
Kód: ISMC3
Infrasauna SaunaMed Classic pre 4 osoby, 180x120cm, ISMC4
ZadarmoZadarmo
3 190 €
Kód: ISMC4
Infrasauna SaunaMed Classic pre 4-6 osôb, 212x148cm, ISMC6
ZadarmoZadarmo
3 390 €
Kód: ISMC6
Infrasauna SaunaMed Luxury pre 1 osobu, 90x90cm, ISMLX1
ZadarmoZadarmo
3 690 €
Kód: ISMLX1
Infrasauna SaunaMed Luxury pre 2 osoby, 120x100cm, ISMLX2
ZadarmoZadarmo
4 290 €
Kód: ISMLX2
Infrasauna SaunaMed Lumina pre 3 osoby, 150x135cm, ISML3
ZadarmoZadarmo
4 490 €
Kód: ISML3
Infrasauna SaunaMed Luxury pre 3 osoby, 150x120cm, ISMLX3
ZadarmoZadarmo
4 490 €
Kód: ISMLX3
Infrasauna SaunaMed Luxury pre 4 osoby, 180x120cm, ISMLX4
ZadarmoZadarmo
4 890 €
Kód: ISMLX4
Infrasauna SaunaMed Luxury pre 4-6 osôb, 212x148cm, ISMLX6
ZadarmoZadarmo
5 290 €
Kód: ISMLX6
Infrasauna SaunaMed Lumina pre 4 osoby, 180x135cm, ISML4
ZadarmoZadarmo
5 990 €
Kód: ISML4

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom