Doprava

Chceme aby ste od nás obdržali tovar čo najrýchlejšie a v poriadku. Preto využívame okrem nášho skladu i možnosť zaslať vám tovar priamo zo skladov veľkoobchodov.

Dodávky zaisťujeme prostredníctvom prepravných služieb. Zásielky sú doručené do dvoch pracovných dní od expedície. Po dohode s dodávateľmi v snahe o čo najlacnejšiu prepravu časť nákladov doplácame my.

 

Ceny dopravy

1. Pri nákupe do 300 € je doprava 9,90 €

2. Pri nákupe nad 300 € je doprava zadarmo

3. Pri nákupe vaní (okrem voľne stojacích a vaní s dvierkami) je účtovaný poplatok za dopravu 25 €

4. Pri platbe na dobierku účtujeme naviac poplatok 2 €

 

Pri preberaní zásielky DOPORUČUJEME rozbaliť TOVAR Z OBALOV EŠTE V PRÍTOMNOSTI VODIČA a tovar riadne skontrolovať. Presvedčiť sa, či je obsah úplne v poriadku. Tento spôsob uľahčuje priebeh prípadnej reklamácie tovaru. V prípade zistenia poškodenia tovaru je nutné IHNEĎ TIETO VÝHRADY UVIESŤ DO MOBILNÉHO TERMINÁLU, prípadne SPÍSAŤ S VODIČOM PREPRAVNEJ SLUŽBY PROTOKOL O POŠKODENÍ a spraviť fotodokumentáciuy a nahlásiť nám písomne na e-mail: info@vyberovekupelne.sk reklamáciu. 

Podľa  ustanovenia č. VII.7.2 a) a XV. 3) zasielateľských podmienok systému TOPTRANS potvrdzuje príjemca svojím podpisom na mobilnom termináli pri preberaní zásielky dátum a hodinu prevzatia a tiež celkový počet a neporušenosť jednotlivých kusov. Prípadné výhrady poznamená vždy do MOBILNÉHO TERMINÁLU, prípadne si vyžiada spísanie zápisu o škode + fotodokumentácia. O oprávnenosti reklamácie rozhoduje fyzický stav zásielky v okamihu odovzdania príjemcovi. Ak doručí dopravca zásielku pôvodnú neporušenú má sa za to, že ku škode nemohlo dôjsť počas prepravy a dopravca sa zbaví zodpovednosti. POKIAĽ NAHLÁSITE POŠKODENIE NESKÔR, NIE SME BOHUŽIAĽ SCHOPNÍ ZAISTIŤ KLADNÉ VYRIEŠENIE TEJTO REKLAMÁCIE.

V prípade, že kuriér nemôže čakať na skontrolovanie zásielky,  UVEĎTE do mobilného terminálu PREVZATE S VYHRADOU.

 Objemný tovar expedujeme na vratných paletách, aby sme predišli poškodeniu pri preprave.

 

Dodacia doba

Doba dodania je uvedená pri každom produkte a jej označenie je nasledovné:

Dodanie zvyčajne do 2 prac. dní - tovar bude doručený do 2 prac. dní od prevzatia kuriérom. Tovar expedujeme kuriérovi zvyčajne na druhý prac. deň od objednávky, vzávislosti od spôsobu platby.  

Dodanie zvyčajne do týždňa - tovar je skladom u nášho dodávateľa. Termín dodania je zvyčajne 1 týždeň. Bližšie info si môžete preveriť na 0902 512 577 alebo na info@vyberovekupelne.sk.

Dodanie zvyčajne 2 týždňov - tovar je skladom u nášho dodávateľa. Termín dodania sú zvyčajne 2 týždne. Bližšie info si môžete preveriť na 0902 512 577 alebo na info@vyberovekupelne.sk, alebo vám ho sami upresníme po objednaní.

- Na Dotaz - tovar je dlhšiu dobu vypredaný. Informujte sa o termíne dodania na 0902 512 577 alebo na info@vyberovekupelne.sk

- Dočasne nedostupné - tovar je dočasne vypredaný. Informujte sa o termíne dodania na 0902 512 577 alebo na info@vyberovekupelne.sk

- Vypredané - tovar je vypredaný a už nebude naskladený

 

Spôsoby platby

1. Môžete platiť bankovým prevodom:

FIO Banka: SK6883300000002600759474

2. Online platba kartou

3. Na dobierku v hotovosti kuriérovi pri prevzatí (príplatok + 2 €)

 

Spôsoby dopravy prepravcu Toptrans

 

Denné doručenie

Tovar je doručený v pracovné dni v čase 8:00 - 16:00 hodín. V prípade nezastihnutia na uvedenej adrese v deň doručenia vám bude zásielka doručená nasledujúci pracovný deň. Po opätovnom nedoručení bude uložená na najbližšom depe k vyzdvihnutiu.

Táto služba je bez príplatku.

 

Top-Time 

Nadštandardná služba s dopoludňajším doručením do 12:00 hodín.

Služba je za príplatok 21 € s DPH.

 

Top-Privat

Nadštandardná služba s večerným doručením v čase 16:00 – 20:00 hodín.

Služba je za príplatok 20 € s DPH.

Službu je možné objednať len v mestách, kde má TOPTRANS svoje depa tj: Bratislava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Poprad, Košice

 

Top-Comfort

Nadštandardná služba výnosu zásielky na poschodie za aktívnej asistencie príjemcu max. 80 kg / 1 ks.

Služba je za príplatok 40 € s DPH + cena za jedno poschodie každých započítaných 200 kg je 7,50 € s DPH.

 

Top-Comfort Plus

Nadštandardná služba výnosu zásielky na poschodie bez asistencie príjemcu max. 100 kg / 1 ks

Služba je za príplatok 89 € s DPH + cena za jedno poschodie každých započítaných 200 kg je 7,50 € s DPH.

Službu je možné objednať len v mestách, kde má TOPTRANS svoje depa tj: Bratislava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Poprad, Košice