Filtre do vírivky

Máte problém udržať čistú vodu vo vírivke alebo swim spa bazéne? Nie ste sami. Väčšina filtračných systémov je totiž nedostatočných. Prišli sme však k riešeniu problému, a to je jednoduché.

Vymeňte nepostačujúce klasické papierové kartušové filtre do vírivky za špeciálny Royal filter do vírivky. Naplníte ho multifunkčným filtračným médiom (ktoré hravo vyperiete v práčke) a jednoducho tak vyriešite problémy s vodou.

Tieto špeciálne filtre do vírivky sú mnohonásobne účinnejšie ako bežné kartušové filtre a čistenie je nesmierne jednoduché. Zamilujete si ich tak ako naši ostatní klienti.

Vyberte si filter so závitom prípadne filter vkladací / s priebežnou dierou. Pokiaľ nenájdete vhodný filter,

Máte problém udržet čistou vodu ve vířivce nebo swim spa bazénu? Nejste sami. Většina filtračních systémů je totiž nedostatečných. Přišli jsme však k řešení problému, a to je jednoduché.

Vyměňte nepostačující klasické papírové kartušové filtre do vířivky za speciální Royal filtr do vířivky. Naplníte ho multifunkčním filtračním médiem (které hravě vyperete v pračce) a jednoduše tak vyřešíte problémy s vodou.

Tyto speciální filtry do vířivky jsou mnohonásobně účinnější než běžné kartušové filtry a čištění je nesmírně snadné. Zamilujete si je tak jako naši ostatní klienti.

Vyberte si filtr se závitem případně filtr vkládací / s průběžnou dírou. Pokud nenajdete vhodný filtr, napište nám na info@vyberovekoupelny.cz a my vám vyrobíme filtr na míru.

Tu sa dočítate viac o tomto špeciálnom filtri do vírivky.

Najpredávanejšie

12 položiek celkom