Hansa

HANSA je stálicou v obore. Na trhu pôsobí už viac ako 100 rokov, a vo svojom obore sa radí k vedúcim spoločnostiam. Úspešnosť po tak dlhú dobu je výsledkom skúseností, úsilia a dôsedne trvalého vývoja spoločnosti.

Značka „Green Responsibility“ je zárukou moderných ekologických technológií HANSA, ktoré minimalizujú spotrebu energie a vody a spĺňajú prísne medzinárodné predpisy.

Čo sa týka zdravia - na kvalitu vody sa kladú vysoké nároky. Špeciálne materiály HANSA túto kvalitu zachovávajú a zaisťujú optimálnu hygienu.

HANSA je najlepšia voľba, čo je doložené a potvrdené. Zreteľným a jasným prejavom skutočne zodpovedného prístupu je certifikácia výrobkov systémom WELL. Značkou Water Efficiency Label oceňujú európski výrobcovia sanitárnych armatúr výrobky, ktoré môžu byť vzorom v nízkej spotrebe energie a vody. S najvyšším hodnotením A**** za prietokové množstvo a teplotu vody spĺňajú významné armatúry najprísnejšie požiadavky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie