Tonic II

Puristické línie a jemná krása kolekcie Tonic II vytvára pocit pokoja a čistoty. Nabáda k úniku z každodenného hektického života a vytvára priestor na zaslúženú relaxáciu. Do detailu premyslená kolekcia kúpeľňového vybavenia ponúka vďaka svojej funkčnosti a vzhľadu dostatočný priestor na vytvorenie ideálnej kúpeľne podľa vašich predstáv.

Tonic II predstavuje sanitárnu keramiku dokonalých proporcií, výrazných a rafinovaných tvarov. Hladké, čisté línie vytvárajú pocit priamočiarej estetickosti a z kolekcie ako takej vyžaruje pocit pokoja a čistoty. Klozety Tonic II sú vybavené inovatívnou splachovacou technológou AquaBlade®. Táto unikátna splachovacia technológia je kombináciou nadčasového dizajnu s dokonalou funkčnosťou. Sanitárna keramika a kúpeľňový nábytok Tonic II je ideálny v kombinácii s vodovodnými batériami Tonic II, vaňami Tonic II a kúpeľňovými doplnky Softmood.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie