Vážení zákazníci, vzhľadom na situáciu ohľadom šírenia nákazy koronavírusu nie je možné tovar zasielať na dobierku. Môžete však pohodlne platiť bankovým prevodom. Týmto opatrením sa obmedzuje osobný kontakt vodičov s klientmi a platí do odvolania. Ďakujeme za pochopenie.

Active

Najpredávanejšie

7 položiek celkom

Charakteristickým prvkom vodovodných batérií Active je geometricky čistý dizajn.
V duchu modernej doby sú tu kombinované kruhové a obdĺžnikové tvary, taktiež všetky typy vodovodných batérií tejto série pôsobia jednoducho, ale pritom elegantne. Masívnosť navodzuje atmosféru solídnosti, zatiaľ čo jednoduché tvary predpokladajú ľahkú ovládateľnosť, praktické používanie ľahké čistenie. Séria Active ponúka kompletný program pákových batérií, v ktorom samozrejme nechýbajú termostatické ani kuchynské batérie. Active má veľmi moderný dizajn, ktorý v kombinácii s už overenou inovačnou technológiou poskytne uspokojenie všetkých súčasných aj budúcich potrieb.

Novo koncipované termostatické batérie sú úsporné a veľmi bezpečné, pretože svojmu užívateľovi neprináša žiadne riziká - telo batérie vďaka inovačnej technológii CoolBody zostáva vždy chladné na dotyk.