Sprchové boxy s vaňou

Najpredávanejšie

11 položiek celkom

Sprchový box s vaňou je perfektné riešenie ak sa neviete rozhodnúť medzi sprchovým kútom a vaňou. Už sa rozhodovať nemusíte. Sprchové boxy s vaňou sú riešenie. Spájajú v sebe vaňu, ktorá môže byť klasická či už obdĺžniková alebo rohová a ak túžite po vírivke môže byť doplnená aj o hydromasážny systém.

Mnohé luxusné modely sprchových boxov s vaňou majú vane s vírivým systémom vybavené dokonca doohrevom vody, automatickým prepláchnutím systému po kúpaní a ozónovou dezinfekciou. Chýba im už len kúsok od technológií, ktoré sa používajú pri vonkajších vírivích vaniach.

Prejdime ku sprche. Sprcha môže byť vybavená parným generátorom. Sprchovanie a kúpeľ si môžete doplniť parnou saunou. Do vyvíjača pary si môžete vložiť bilinky, alebo vonnú esenciu a užiť si tak absolútny vrchol domáceho wellness. 

Sprcha je doplnená o hlavovú sprchu a masážne trysky, ktoré sa postarajú aby ste sa pri saunovaní v pare nenudili a mohli si pobyt spríjemniť striedaním sprch a masážou pred tryskami. 

Takmer všetky sprchové boxy s vaňou sú vybavené rádiom a osvetlením, mnohé chromoterapiou. Vätšina súčasných modelov má aj bluetooth. 

Je to úžasné ako aj v malej kúpeľni pomocou sprchového boxu s vaňou vykúzlite čarovný priestor pre kúpeľ, sprchovanie a saunovanie.

Nezabudnite na odvetrávanie vhodným ventilátorom s meraním vlhkosti, kvalitné rohové ventily s filtrami a v prípade nutnosti tmelenia ( silikónovania ) použite špeciálny polymérový tmel, ktorý nahrádza gumové tesnenie je trvale pružný a čo je dôležité neplesnivie a je farebne stály, pretierateľný.

Je mnoho detailov ktoré je dôležité zvážiť pred samotným objednaním vášho sprchového boxu s vaňou. Ak máte otázky rád Vám poradím. Môžete mi napísať, lukas@arter.sk, alebo zatelefonovať na číslo 0907 559 466.

Do sortimentu som vybral 2 známych výrobcov Eago a Sanotechnik. Eago pravidelne mení ceny a skladovú dostupnosť produktov, takže je jednoduchšie ak si prezriete aktuálne modely a ich dostupnosť priamo na Nemeckých stránkach a následne mi napíšte o akú kabínu máte záujem. Dovoz, montáž, záručný a pozáručný servis následne zabezpečím. Link na Nemecké stránky priamo na kategóriu sprchové boxy s vaňou .: Eago sprchové boxy s vanou

V prípade preverenia dostupnosti produktov na stránkach volajte 0902 512 577. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie