Sprchovacie boxy s vaňou

Najpredávanejšie

9 položiek celkom

Sprchovacie boxy s vaňou sú perfektné riešenie ak sa neviete rozhodnúť medzi sprchovým kútom a vaňou. Už sa rozhodovať nemusíte. Sprchové boxy s vaňou sú riešenie. Spájajú v sebe vaňu, ktorá môže byť klasická či už obdĺžniková alebo rohová a ak túžite po vírivke môže byť doplnená aj o hydromasážny systém.

Mnohé luxusné modely sprchových boxov s vaňou majú vane s vírivým systémom vybavené dokonca doohrevom vody, automatickým prepláchnutím systému po kúpaní a ozónovou dezinfekciou. Chýba im už len kúsok od technológií, ktoré sa používajú pri vonkajších vírivích vaniach.

Prejdime ku sprche. Sprcha môže byť vybavená parným generátorom. Sprchovanie a kúpeľ si môžete doplniť parnou saunou. Do vyvíjača pary si môžete vložiť bilinky, alebo vonnú esenciu a užiť si tak absolútny vrchol domáceho wellness. 

Sprcha je doplnená o hlavovú sprchu a masážne trysky, ktoré sa postarajú aby ste sa pri saunovaní v pare nenudili a mohli si pobyt spríjemniť striedaním sprch a masážou pred tryskami. 

Takmer všetky hydromasážne boxy s vaňou sú vybavené rádiom a osvetlením, mnohé chromoterapiou. Vätšina súčasných modelov má aj bluetooth. 

Je to úžasné ako aj v malej kúpeľni pomocou sprchovacieho boxu s vaňou vykúzlite čarovný priestor pre kúpeľ, sprchovanie a saunovanie.

Nezabudnite na odvetrávanie vhodným ventilátorom s meraním vlhkosti, kvalitné rohové ventily s filtrami a v prípade nutnosti tmelenia ( silikónovania ) použite špeciálny polymérový tmel, ktorý nahrádza gumové tesnenie je trvale pružný a čo je dôležité neplesnivie a je farebne stály, pretierateľný.

Je mnoho detailov ktoré je dôležité zvážiť pred samotným objednaním vášho sprchového boxu s vaňou. Ak máte otázky rád Vám poradím. Môžete mi napísať, lukas@arter.sk, alebo zatelefonovať na číslo 0907 559 466.

Do sortimentu som vybral 2 známych výrobcov Eago a Sanotechnik. Eago pravidelne mení ceny a skladovú dostupnosť produktov, takže je jednoduchšie ak si prezriete aktuálne modely a ich dostupnosť priamo na Nemeckých stránkach a následne mi napíšte o akú kabínu máte záujem. Dovoz, montáž, záručný a pozáručný servis následne zabezpečím. Link na Nemecké stránky priamo na kategóriu sprchovacie boxy s vaňou .: Eago sprchové boxy s vanou

V prípade preverenia dostupnosti produktov na stránkach volajte 0902 512 577.