Strada

Elegantná, prepracovaná a prakticky ucelená kolekcia. Strada premení Váš sen o modernej kúpeľni v realitu. K zostaveniu ideálnej kúpeľni už nemustíe zhánať vybavenie široko ďaleko. Vďka kolekcii Strada si kúpeľňu jednoducho naplánujete - akýkoľvek výrobok zo širokého portfólia nábytku, umývadiel, sprchových vaničiek, vaní a vodovodných batérií sa dokonale hodia k zvyšným častiam tejto kolekcie.

Puristický dizajn umývadiel Strada v kombinácii s vysoko kvalitnými materiálmi a nekomplikovanou funkčnosťou vytvoria z Vášho pobytu v kúpeľni príjemný zážitok. Geometrické tvary umývadiel: obdĺžniky, ovály alebo kurhy odpovedajú súčasný trendom čistých a minimalistických interiérov. Jemnosť základných tvarov tejto kolekcie je zdokonalená štíhlymi krajmi umývadiel. Kolekciu Strada doporučujeme kombinovať s elegantným klozetom a bidetom Mia.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie