WCbidet 2v1 závesný, RIM-OFF, bez oplachovacieho okruhu, FE322

Kód: FE322
ZADARMOZADARMO
5018 wcbidet 2v1 zavesny rim off bez oplachovacieho okruhu fe322
347 €
Na dotaz (informujte se o termíne dodania)

Detailné informácie

Podrobný popis

Je nám ľúto, ale tento model je momentálne vypredaný, dodávateľ očakáva jeho naskladnenie na prelome 1-2/2022

POPIS: zavesné wc s bidetom - REMO FE322 je nástupcom modelu FE321. Ide o nový model s vylepšeným splachovaním a pridanou obrubou, ktorá bráni prípadnému vyšplechnutiu vody pri spláchnutí.
Spája v sebe bidet a toaletu v jednej keramike. Ide o model vyššej triedy závesných WC+BIDET 2v1. Jeho moderný vzhľad bude ozdobou každej modernej kúpeľne. Naviac disponuje tento model systémom splachovania bez oplachovacieho kruhu - RIM-OFF. Ďalšou výhodou je skrytá montáž a možnosť úsporného splachovania 3/6 litrov vody. Jedná sa o moderné WC s bidetom, ktoré v sebe spája všetky výdobytky modernej doby.

 


POUŽITIE: model strednej veľkosti vhodný do všetkých kúpeľní, vrátane moderne ladenej kúpeľne. Jemné línie tohoto modelu budú pôsobiť harmonizujúco a elegantne.


PRIPOJENIE NA VODU: misa s bidetovou tryskou sa dá jednoducho napojiť flexihadičkou na akýkoľvek zdroj vody – podomietkový ventil, podomietková páková batéria, podomietková termostatická batéria, rohový ventil a pod.. Pripojovací rozmer závitu za wc misou – vonkajší závit 3/8".

 

BIDETOVÁ TRYSKA: v cene výrobku je kovová pochrómovaná tryska. Tryska je plochá a má nastaviteľný hrot, ktorý je možné nasmerovať do všetkých strán.


PRÍSLUŠENSTVO: v cene WC+BIDET 2v1 nie je sedátko. Vhodné sedátko k tomuto modelu si môžete vybrať dole v sekcii Súvisiace produkty.
Na ovládanie vody v bidetovej tryske môžete použiť podomietkové zmiešavacie batérie. Ak chcete batériu inej značky, prípadne iného dizajnu, môžete použiť akúkoľvek zmiešavaciu batériu - sprchovú a to buď podomietkovú (estetickejšie riešenie) alebo nástennú. V prípade ak budete používať len studenú vodu, stačí vám na ovládanie ventil.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Váha: 24,5 kg. Rozmery nájdete v galerii obrázkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Závesný WC+bidet 2v1
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

WC+bidet 2v1 je klasický WC so vstavanou bidetovou tryskou. Tá je umiestnená v leme záchodu. WC bidety neobsahujú elektroniku a teda majú dlhú životnosť. Prúd vody v tryske sa ovláda externe podomietkovou batériou prípadne ventilom.

12 ročná záruka na keramiku.

WC bidet vyrába spoločnosť CREAVIT už viac než 20 rokov- záruka kvality. Výroba je v Turecku a distribučné sklady po celom svete.