WCbidet 2v1 kombi Lara čierny, uni odpad, LR3641B

Kód: LR3641B
ZADARMOZADARMO
5054 wcbidet 2v1 kombi lara cierny uni odpad lr3641b
515 €
Na dotaz (informujte se o termíne dodania)

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS: kombi wc s bidetom - LARA LR3641 čierny s UNI (univerzálny odpad, možnosť pripojiť do steny aj do podlahy) odpadom v sebe spája toaletu a bidet v jednej keramike. Ide o model vyššej triedy kombi WC+BIDET 2v1. Exkluzívne riešenie intímnej hygieny vhodné pre mužov, ženy aj deti.


POUŽITIE: novinka v sortimente, ide o exkluzívny model, ktorý je vhodný predovšetkým do moderných kúpeľní. Na spláchnutie postačuje 2,5 a 4 litre vody.


PRIPOJENIE NA VODU: misa s bidetovou tryskou sa dá jednoducho napojiť flexihadičkou na akýkoľvek zdroj vody – podomietkový ventil, podomietková páková batéria, podomietková termostatická batéria, rohový ventil apod.. Pripojovací rozmer závitu za wc misou – vonkajší závit 3/8".


SPLACHOVANIE: tento model kombi WC+BIDET 2v1 je konštruovaný na spláchnutie menžím množstvom vody a obsahuje úsporný splachovač s nastaviteľným množstvom 2,5/4 l.


BIDETOVÁ TRYSKA: v cene výrobku je kovová pochromovaná tryska. Tryska má nastaviteľný hrot, ktorý je možné nasmerovať do všetkých strán.


PRÍSLUŠENSTVO: v cene WC+BIDET 2v1 nie je sedátko. Vhodné sedátko k tomuto modelu si môžete vybrať dole v sekcii Súvisiace produkty.
Na ovládanie vody v bidetovej tryske môžete použiť podomietkové zmiešavacie batérie. Ak chcete batériu inej značky, prípadne iného dizajnu, môžete použiť akúkoľvek zmiešavaciu batériu - sprchovú a to buď podomietkovú (estetickejšie riešenie) alebo nástennú. V prípade ak budete používať len studenú vodu, stačí vám na ovládanie ventil.TECHNICKÉ PARAMETRE:
Váha: 40 kg. Rozmery nájdete v galerii obrázkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Kombi WC+bidet 2v1
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

WC+bidet 2v1 je klasický WC so vstavanou bidetovou tryskou. Tá je umiestnená v leme záchodu. WC bidety neobsahujú elektroniku a teda majú dlhú životnosť. Prúd vody v tryske sa ovláda externe podomietkovou batériou prípadne ventilom.

12 ročná záruka na keramiku.

WC bidet vyrába spoločnosť CREAVIT už viac než 20 rokov- záruka kvality. Výroba je v Turecku a distribučné sklady po celom svete.