WCbidet 2v1 kombi Lara, uni odpad, LR3641

Kód: LR3641
ZADARMOZADARMO
5045 wcbidet 2v1 kombi lara uni odpad lr3641
415 €
Momentálne nedostupné (informujte se o termínu dodania)

Detailné informácie

Podrobný popis

Je nám ľúto, ale produkt je momentálne vypredaný, dodávateľ očakáva jeho naskladnenie cca na prelome 6-7/2024.

POPIS: kombi wc s bidetom - LARA LR3641 s UNI (univerzálny odpad, možnosť pripojiť do steny aj do podlahy) odpadom v sebe spája toaletu a bidet v jednej keramike. Ide o model vyššej triedy kombi WC+BIDET 2v1. Exkluzívne riešenie intímnej hygieny vhodné pre mužov, ženy aj deti.

PRIPOJENIE NA VODU: misa s bidetovou tryskou sa dá jednoducho napojiť flexihadičkou na akýkoľvek zdroj vody – podomietkový ventil, podomietková páková batéria, podomietková termostatická batéria, rohový ventil a pod. Pripojovací rozmer závitu za wc misou – vonkajší závit 3/8".

SPLACHOVANIE: tnto model kombi WC+BIDET 2v1 je konštruovaný na spláchnutie menžím množstvom vody. Všetky modely "kombíkov" obsahujú úsporný splachovač s nastaviteľným množstvom splachovanej vody 3/6 l, napúšťací ventil, tesnenie a montážnu sadu na spojenie nádržky s misou a tlačítko.

BIDETOVÁ TRYSKA: v cene výrobku je kovová pochromovaná tryska. Tryska má nastaviteľný hrot, ktorý je možné nasmerovať do všetkých strán.

PRÍSLUŠENSTVO: v cene WC+BIDET 2v1 nie je WC sedátko. Vhodné WC sedátko k tomuto modelu si môžete vybrať dole v sekcii Súvisiace produkty.
Na ovládanie vody v bidetovej tryske môžete použiť podomietkové zmiešavacie batérie. Ak chcete batériu inej značky, prípadne iného dizajnu, môžete použiť akúkoľvek zmiešavaciu batériu - sprchovú a to buď podomietkovú (estetickejšie riešenie) alebo nástennú. V prípade ak budete používať len studenú vodu, stačí vám na ovládanie ventil.

TECHNICKÉ PARAMETRE: Váha: 40 kg. Rozmery nájdete v galerii obrázkov.

OBSAH BALENIA: misa s bidetovou tryskou s UNI odpadom, nádržka, set napúšťací a vypúšťací ventil, tlačítko, montážna sada.

Dodatočné parametre

Kategória: Kombi WC+bidet 2v1
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

WC+bidet 2v1 je klasický WC so vstavanou bidetovou tryskou. Tá je umiestnená v leme záchodu. WC bidety neobsahujú elektroniku a teda majú dlhú životnosť. Prúd vody v tryske sa ovláda externe podomietkovou batériou prípadne ventilom.

12 ročná záruka na keramiku.

WC bidet vyrába spoločnosť CREAVIT už viac než 20 rokov- záruka kvality. Výroba je v Turecku a distribučné sklady po celom svete.