Vírivky - jacuzzi Royal Spa - ULTIMATE

Najpredávanejšie

Vírivka Royal Spa Bermuda Ultimate 1
ZADARMOZADARMO
Vírivka ROYAL SPA BERMUDA PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51074/PRE
 
od 11 995 €
virivka royal spa nevis
ZADARMOZADARMO
Vírivka ROYAL SPA NEVIS PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51071/PRE
 
od 12 595 €
Vírivka Royal Spa Moorea Ultimate 1
ZADARMOZADARMO
Vírivka ROYAL SPA MOOREA PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51068/PRE
 
od 13 595 €
Vírivka ROYAL SPA BORACAY PREMIUM (Model Unique)
ZADARMOZADARMO
Vírivka ROYAL SPA BORACAY PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51065/PRE
 
od 13 595 €
Vírivka Royal Spa Martinique Ultimate 4
ZADARMOZADARMO
 
od 12 995 €
5 položiek celkom

Vírivky ROYAL SPA - ULTIMATE

Hľadáte pre seba a svoju rodinu kvalitnú nenáročnú, ale zároveň luxusnú a mimoriadne pohodlnú vírivku s dokonalými relaxačnými a hydromasážnymi možnosťami za férovú cenu?


Potom sú vírivky ROYAL SPA vyvinuté vyrobené práve pre vás.
Pozrite si dômyselne prepracovaný dizajn a celkové spracovanie  týchto víriviek. Aj pohľadom laika zistíte, že je priestranný dokonale tvarovaný, orientovaný na vaše maximálne pohodlie.


Vyskúšajte si  tieto skvelé vírivky, sami sa presvedčíte, že kvalita, nenáročnosť aj luxus v tej najvyššej možnej miere je samozrejmosťou pre všetky vírivky ROYAL SPA.

Milujeme wellness a chceme, aby ste si aj vy užívali vírivky od nás s láskou a chuťou podobne ako my. Máte možnosť u nás vyskúšať niekoľko rôznych modelov od niekoľkých výrobcov s veľkým cenovým rozdielom. Porozumiete / pocítite tak rozdiely aké sú v hydroterapií možné a rozhodnete sa správne. 

Chcete si vírivky ROYAL SPA vyskúšať?
Rezervujte si termín na 0907 559 466

Vírivky modelového radu ULTIMATE sme pre vás vyladili až na hranicu maximálneho komfortu, aký si od vírivky môžete priať.

Každý model v tomto modelovom rade vyrábame v troch variantách:
PREMIUM – EXCELLENT – UNIQUE

Pričom už v základnej variante PREMIUM nájdete plnú výbavu vrátane JoySound®, AddClean®,  ClearLight®, DirCon®, IsoSafe®  a mnohých ďalších unikátnych výhod víriviek ROYAL SPA.

Varianta EXCELLENT je obohatená o balíček arktickej izolácie NordIsol® a IsoShield® pre ešte väčšiu úspornosť vašej vírivky a tiež audio systém JoySound® používa v tejto excelentnej variante výhradne zabudované vibračné reproduktory.

Vírivky vo variante UNIQUE sú v súčasnej dobe vrcholom našej ponuky a sme presvedčení, že sú vrcholom možností vo svete víriviek vôbec. O vaše maximálne pohodlie a luxus sa starajú všetky unikátne výhody, ktoré vírivky ROYAL SPA ponúkajú. 

To však ani zďaleka nie je všetko.

Tieto unikátne vírivky majú absolútne prepracovanú inštaláciu, ovládanie riadenie masáží na jednotlivých pozíciách, ktoré sú s našim exkluzívnym systémom MaxTherapy® neopakovateľné a nenapodobiteľné. Pre vaše absolútne pohodlie sme všetky modely varianty UNIQUE vybavili personálnymi ovládačmi RemOn®.

Každý model víriviek ROYAL SPA v tomto modelovom rade v každej variante je svojim spôsobom výnimočný. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek, buďte si istí, že vždy získavate rovnakú kvalitu, luxus a dlhodobú životnosť. Rozdiely sú len vo veľkosti a výbave.

 

 

UNIKÁTNE VÝHODY VÍRIVIEK ROYAL SPA

 

1. Konštrukcia a izolácia  
MasivFrame® Stabilná a výnimočne pevná nosná konštrukcia z masívneho tlakovo moreného dreva dokonale odoláva všetkým vibráciám a radí konštrukcie víriviek ROYAL SPA k tým najstabilnejším vo svete víriviek.
SafeBase® Všetky modely víriviek ROYAL SPA sú od podlahy bezpečne chránené a izolované proti vode, hlodavcom a hmyzu silnou vaňou vyrobenou z kvalitného ABS plastu, ktorý sa vyznačuje vysokou húževnatosťou a tvrdosťou.
DuraCab® Vírivky ROYAL SPA sú po celom obvode dôkladne chránené pevným a kvalitným kabinetom vyrobeným z odolného UV stabilného materiálu s dlhodobou životnosťou.
IsoCover® Kvalitný termokryt víriviek ROYAL SPA dôkladne uzatvára vírivku a šetrí energiu a peniaze
IsoSafe® Tepelná izolácia škrupiny víriviek ROYAL SPA vysko hustotnou izolačnou penou s grafitom v kombinácii s reflexnou izolačnou fóliou a kvalitným termokrytom uzatvára teplo vo vírivke a šetrí peniaze
SolidShell® Mimoriadne silná a odolná škrupina víriviek ROYAL SPA je navyše v sedacích pozíciách pozíciách dva krát zosilnená, čo im dodáva výnimočný pocit pevnosti.
2. Pohodlie a hydroterapia  
ErgoStyle® Do detailu premyslená odborne navrhnutá ergonómia každej pozície vo vírivkách ROYAL SPA zaručuje, že každý si s istotou nájde to svoje najpohodlnejšie miesto.
HydroDynamic® Výnimočne pevné vysoko prietokové hydromasážne trysky spolu s našou premyslenou inštaláciou a kvalitnými čerpadlami poskytujú vo všetkých modeloch víriviek ROYAL SPA nezabudnuteľnú relaxačnú aj terapeutickú hydromasáž.
PowerFlo® Tiché, výkonné a úsporné elektronicky riadené dvojrýchlostné masážne čerpadlá zabezpečujú v každom momente tú najlepšiu možnú relaxačnú alebo liečebnú hydromasáž vo všetkých vírivkách ROYAL SPA.
VarioJets® Jedinečná variabilita a prispôsobivosť masážnych trysiek HydroDynamic® každej vašej požiadavke na intenzitu a spôsob hydromasáže.
ZonTherapy® Výnimočné hydromasážne trysky HydroDynamic® s vašou individuálnou voľbou VarioJets® najviac oceníte a hlavne na sebe pocítite kvalitu a intenzitu hydromasáží vo vírivkách ROYAL SPA použitím regulácie zónových masáží ZonTherapy®
3. Čistota a zdravie  
PuritSpa® Výkonná a účinná programovo riadená filtrácia v spolupráci s produktívnym ozonátorom s dávkovacím injektorom sú tým najlepším základom čistej a zdravej vody vo vírivkách ROYAL SPA.
KillBac® Vysokoefektívny antibakteriálny povrch a mimoriadna filtračná plocha filtrov je štandardom víriviek ROYAL SPA
PowerOzone®  Extra silný ozonátor nekompromisne pracuje na dezinfekcii vody bez chémie vo všetkých vírivkách  ROYAL SPA .  PowerOzone® je skutočne neoceniteľný pomocník v starostlivosti o vodu vo vírivke.
AddClean® Výnimočná funkcia filtračného systému víriviek ROYAL SPA  rozpozná použitie vírivky a spustí extra filtračný proces, mimo štandardne nastavené filtračné cykly, čím odfiltruje z vody všetky nečistoty, tuky a podobne bezprostredne po použití vírivky.
NoChlor® Zdravá a čistá voda je základom dokonalých pôžitkov a zážitkov vo vírivke. Samozrejmosťou preto je, že všetky vírivky ROYAL SPA používajú výhradne bezchlórový systém starostlivosti o vodu.
4. Komfort a bezpečnosť  
DirCon® Maximálne spoľahlivý systém riadenia a kontroly víriviek ROYAL SPA dlhodobo overený miliónmi užívateľov po celom svete. Vo všetkých modeloch používame jednotnú najvýkonnejšiu riadiacu jednotku BP 2100 a najnovšie intuitívne ovládacie panely.
LongPro+® Dlhodobá životnosť a stabilná kvalita je vďaka našim odborným praktickým skúsenostiam, rokmi overeným výrobným a montážnym postupom, používaniu najmodernejších komponentov a kvalitných materiálov charakteristická pre všetky modely víriviek ROYAL SPA.
SecuStep® Bezpečnostné schodíky pre pohodlný vstup a výstup do víriviek ROYAL SPA vyrobené z odolného UV stabilného materiálu s dlhodobou životnosťou a farebne zladené s kabinetom príslušnej vírivky.
5. Osvetlenie a zábava  
RainLight® Centrálne dúhové LED osvetlenie rozžiari každú vírivku ROYAL SPA príjemným upokojujúcim svetlom farby podľa vášho osobného výberu alebo sa môžu všetky farby plynule prelínať.
ClearLight® Chromatoterapia - upokojujúce viacfarebné celo obvodové LED osvetlenie hladiny a podsvietenie prvkov tvorí spolu s centrálnym osvetlením vo vírivkách ROYAL SPA základ účinnej chromatoterapie.
CornLight® Decentné farebné LED osvetlenie vonkajších rohov kabinetu umocňuje vonkajšiu krásu víriviek ROYAL SPA a večer ozdobí každú záhradku či terasu
RimaFlo® Upokojujúce dekoratívne samostatne ovládané a farebne podsvietené rímske fontány sú súčasťou vodných atrakcií víriviek ROYAL SPA
JoySound® Integrovaný audio systém s Bluetooth a zabudovanými Aquatic reproduktormi je neodmysliteľnou súčasťou všetkých modelov víriviek ROYAL SPA.
6. ROYAL EXCELLENCE  
MicroSilc® Originálna patentovaná kyslíková terapia - oáza mladosti - robí vírivky ROYAL SPA ešte dokonalejšími a užitočnejšími. MicroSilc® je voliteľnou funkciou.
Wi-Fi ® Pohodlné ovládanie víriviek ROYAL SPA  priamo z mobilu kdekoľvek práve ste. Wi-Fi ® je voliteľné.
SecuHand® Bezpečnostné madlo je mimoriadne vhodné pre starších a hendikepovaných užívateľov alebo  užívateľov so zranením pre absolútne bezpečný vstup do vírivky a vystupovanie z vírivky. SecuHand® je voliteľný doplnok.
HandBar® Pre maximálne pohodlie a komfort môže byť každá vírivka ROYAL SPA vybavená posuvným príručným barovým pultom. HandBar® je voliteľný doplnok.
CovJack® Praktický a silný pomocník pri manipulácii s termokrytom víriviek ROYAL SPA. CovJack® je voliteľný doplnok

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie