Vírivky - jacuzzi Royal Spa - PREMIER

Najpredávanejšie

7 položiek celkom
Vírivka ROYAL SPA BONAIRE PREMIUM
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO
9 990 €
Kód: 95502
Vírivka ROYAL SPA ARUBA PREMIUM
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO
10 940 €
Kód: 95503
Vírivka ROYAL SPA RAIATEA PREMIUM
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO
10 940 €
Kód: 95504
bali 3
Akcia Novinka
ZADARMOZADARMO
10 990 €
Kód: 95505
Vírivka ROYAL SPA HAWAI PREMIUM
Akcia Novinka
ZADARMOZADARMO
10 990 €
Kód: 95506
Vírivka ROYAL SPA NIKOBARY PREMIUM
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO
11 990 €
Kód: 53024

Vírivky za skvelé ceny!


Túžite získať pre seba a svoju rodinu kvalitnú vírivku? Máme pre Vás na výber skvelé vírivky. Pohodlné, bezpečné, jednoduché na ovládanie, nenáročné na údržbu a v tom najlepšom pomere KVALITA/CENA.


V cene každej vírivky máte u nás vždy:

✔ tepelnoizolačný kryt vírivky - termokryt
✔ vstupné schodíky pre pohodlný vstup do Vašej vírivky
✔ podhladinové centrálne farebné osvetlenie vírivk
✔ podhladinové celoobvodové viacfarebné
    LED osvetlenie - chromatoterapia
✔ decentné vonkajšie farebné LED osvetlenie v rohoch vírivky
✔ dekoratívne upokojujúce fontánky alebo vodopád
 audio systém s Bluetooth a zabudovanými reproduktormi AQUATIC


A samozrejme aj komplexné služby ZADARMO pre Vás:

✔ odborné poradenstvo pri výbere Vašej vírivky
✔ možnosť nezáväzne si vírivky vyskúšať a vzájomne porovnať
 dopravu vírivky ku Vám domov
 inštaláciu Vašej vírivky u Vás doma
 uvedenie Vašej vírivky do prevádzky
✔ komplexné zaškolenie k obsluhe Vašej vírivky
✔ odborné zaškolenie k starostlivosti o vodu vo Vašej vírivke
✔ technickú podporu po celú dobu prevádzky Vašej vírivky
✔ technickú podporu k starostlivosti o vodu
✔ garantovanú dostupnosť doplnkov k vírivke
✔ garantovanú dostupnosť náhradných dielov k vírivke
✔ garanciu kvality a profesionálny záručný servis

Naša starostlivosť o Vašu vírivku týmto nekončí, ale pokračuje ďalej, zvýhodnený pozáručný servis je pre nás samozrejmosťou.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 0907 559 466

Ako sa môžete presvedčiť, že vírivky ROYAL SPA sú pre Vás tou správnou voľbou?  
Vírivky ROYAL SPA si môžete u nás nezáväzne vyskúšať v reálnej prevádzke a vzájomne porovnať s akoukoľvek inou vírivkou.

Milujeme wellness a chceme, aby ste si aj vy užívali vírivky od nás s láskou a chuťou podobne ako my. Máte možnosť u nás vyskúšať niekoľko rôznych modelov od niekoľkých výrobcov s veľkým cenovým rozdielom. Porozumiete / pocítite tak rozdiely aké sú v hydroterapií možné a rozhodnete sa správne.

Skúšanie víriviek Vám dá bezpochyby najviac informácií, osobných pocitov a zážitkov z vírivky tak potrebných pre Váš správny výber.

Chcete si vírivky ROYAL SPA vyskúšať?
Rezervujte si termín na 0907 559 466

UNIKÁTNE VÝHODY VÍRIVIEK ROYAL SPA

 

1. Konštrukcia a izolácia  
MasivFrame® Stabilná a výnimočne pevná nosná konštrukcia z masívneho tlakovo moreného dreva dokonale odoláva všetkým vibráciám a radí konštrukcie víriviek ROYAL SPA k tým najstabilnejším vo svete víriviek.
SafeBase® Všetky modely víriviek ROYAL SPA sú od podlahy bezpečne chránené a izolované proti vode, hlodavcom a hmyzu silnou vaňou vyrobenou z kvalitného ABS plastu, ktorý sa vyznačuje vysokou húževnatosťou a tvrdosťou.
DuraCab® Vírivky ROYAL SPA sú po celom obvode dôkladne chránené pevným a kvalitným kabinetom vyrobeným z odolného UV stabilného materiálu s dlhodobou životnosťou.
IsoCover® Kvalitný termokryt víriviek ROYAL SPA dôkladne uzatvára vírivku a šetrí energiu a peniaze.
IsoSafe® Tepelná izolácia škrupiny víriviek ROYAL SPA vysko hustotnou izolačnou penou s grafitom v kombinácii s reflexnou izolačnou fóliou a kvalitným termokrytom uzatvára teplo vo vírivke a šetrí peniaze.
SolidShell® Mimoriadne silná a odolná škrupina víriviek ROYAL SPA je navyše v sedacích pozíciách pozíciách dva krát zosilnená, čo im dodáva výnimočný pocit pevnosti.
2. Pohodlie a hydroterapia  
ErgoStyle® Do detailu premyslená odborne navrhnutá ergonómia každej pozície vo vírivkách ROYAL SPA zaručuje, že každý si s istotou nájde to svoje najpohodlnejšie miesto.
HydroDynamic® Výnimočne pevné vysoko prietokové hydromasážne trysky spolu s našou premyslenou inštaláciou a kvalitnými čerpadlami poskytujú vo všetkých modeloch víriviek ROYAL SPA nezabudnuteľnú relaxačnú aj terapeutickú hydromasáž.
PowerFlo® Tiché, výkonné a úsporné elektronicky riadené dvojrýchlostné masážne čerpadlá zabezpečujú v každom momente tú najlepšiu možnú relaxačnú alebo liečebnú hydromasáž vo všetkých vírivkách ROYAL SPA.
VarioJets® Jedinečná variabilita a prispôsobivosť masážnych trysiek HydroDynamic® každej vašej požiadavke na intenzitu a spôsob hydromasáže.
ZonTherapy® Výnimočné hydromasážne trysky HydroDynamic® s vašou individuálnou voľbou VarioJets® najviac oceníte a hlavne na sebe pocítite kvalitu a intenzitu hydromasáží vo vírivkách ROYAL SPA použitím regulácie zónových masáží ZonTherapy®.
3. Čistota a zdravie  
PuritSpa® Výkonná a účinná programovo riadená filtrácia v spolupráci s produktívnym ozonátorom s dávkovacím injektorom sú tým najlepším základom čistej a zdravej vody vo vírivkách ROYAL SPA.
KillBac® Vysokoefektívny antibakteriálny povrch a mimoriadna filtračná plocha filtrov je štandardom víriviek ROYAL SPA.
PowerOzone®  Extra silný ozonátor nekompromisne pracuje na dezinfekcii vody bez chémie vo všetkých vírivkách  ROYAL SPA .  PowerOzone® je skutočne neoceniteľný pomocník v starostlivosti o vodu vo vírivke.
AddClean® Výnimočná funkcia filtračného systému víriviek ROYAL SPA  rozpozná použitie vírivky a spustí extra filtračný proces, mimo štandardne nastavené filtračné cykly, čím odfiltruje z vody všetky nečistoty, tuky a podobne bezprostredne po použití vírivky.
NoChlor® Zdravá a čistá voda je základom dokonalých pôžitkov a zážitkov vo vírivke. Samozrejmosťou preto je, že všetky vírivky ROYAL SPA používajú výhradne bezchlórový systém starostlivosti o vodu.
4. Komfort a bezpečnosť  
DirCon® Maximálne spoľahlivý systém riadenia a kontroly víriviek ROYAL SPA dlhodobo overený miliónmi užívateľov po celom svete. Vo všetkých modeloch používame jednotnú najvýkonnejšiu riadiacu jednotku BP 2100 a najnovšie intuitívne ovládacie panely.
LongPro+® Dlhodobá životnosť a stabilná kvalita je vďaka našim odborným praktickým skúsenostiam, rokmi overeným výrobným a montážnym postupom, používaniu najmodernejších komponentov a kvalitných materiálov charakteristická pre všetky modely víriviek ROYAL SPA.
SecuStep® Bezpečnostné schodíky pre pohodlný vstup a výstup do víriviek ROYAL SPA vyrobené z odolného UV stabilného materiálu s dlhodobou životnosťou a farebne zladené s kabinetom príslušnej vírivky.
5. Osvetlenie a zábava  
RainLight® Centrálne dúhové LED osvetlenie rozžiari každú vírivku ROYAL SPA príjemným upokojujúcim svetlom farby podľa vášho osobného výberu alebo sa môžu všetky farby plynule prelínať.
ClearLight® Chromatoterapia - upokojujúce viacfarebné celo obvodové LED osvetlenie hladiny a podsvietenie prvkov tvorí spolu s centrálnym osvetlením vo vírivkách ROYAL SPA základ účinnej chromatoterapie.
CornLight® Decentné farebné LED osvetlenie vonkajších rohov kabinetu umocňuje vonkajšiu krásu víriviek ROYAL SPA a večer ozdobí každú záhradku či terasu.
CrannyFlo® Dekoratívny, upokojujúci, samostatne ovládaný a farebne podsvietený vodopád nájdete takmer v každej vírivke ROYAL SPA, v niektorých modeloch dokonca aj v kombinácii s RimaFlo®.
JoySound® Integrovaný audio systém s Bluetooth a zabudovanými Aquatic reproduktormi je neodmysliteľnou súčasťou všetkých modelov víriviek ROYAL SPA.
6. ROYAL EXCELLENCE  
MicroSilc® Originálna patentovaná kyslíková terapia - oáza mladosti - robí vírivky ROYAL SPA ešte dokonalejšími a užitočnejšími. MicroSilc® je voliteľnou funkciou.
Wi-Fi ® Pohodlné ovládanie víriviek ROYAL SPA  priamo z mobilu kdekoľvek práve ste. Wi-Fi ® je voliteľné.
SecuHand® Bezpečnostné madlo je mimoriadne vhodné pre starších a hendikepovaných užívateľov alebo  užívateľov so zranením pre absolútne bezpečný vstup do vírivky a vystupovanie z vírivky. SecuHand® je voliteľný doplnok.
HandBar® Pre maximálne pohodlie a komfort môže byť každá vírivka ROYAL SPA vybavená posuvným príručným barovým pultom. HandBar® je voliteľný doplnok.
CovJack® Praktický a silný pomocník pri manipulácii s termokrytom víriviek ROYAL SPA. CovJack® je voliteľný doplnok.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie