Vírivka ROYAL SPA BORACAY PREMIUM

Kód: 51065/PRE 51065/EXC 51065/UNI Zvoľte variant
Akcia Novinka Tip
Značka: ROYAL SPA
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
Vírivka ROYAL SPA BORACAY PREMIUM (Model Unique)
13 595 € 14 595 € 15 990 € od 13 595 €
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant
Variant

ROZMERY: 220x220x95 cm; POČET MIEST: 3 sedadlá, 2 lehátka
OBJEM VODY: 1 350 L; HYDROMASÁŽNE TRYSKY: 68 ks

ZADARMO ku každej vírivke u nás máte vždy: termokryt, schodíky, osvetlenie, fontánky alebo vodopád a audio systém s bluetooth
+ KOMPLEXNÉ SLUŽBY ZADARMO : odborné poradenstvo, skúšanie produktov v prevádzke, dopravu, inštaláciu, uvedenie do prevádzky, zaškolenie k obsluhe a starostlivosti o vodu, technickú podporu po celú dobu prevádzky vírivky a k starostlivosti o vodu
+ NAŠA GARANCIA ✅: garantovaná dostupnosť náhradných dielov a doplnkov k vírivke, garancia kvality a profesionálny záručný servis

Detailné informácie

Podrobný popis

Vírivka BORACAY je vlajkovou loďou víriviek Royal Spa. Je to naša nejžiadanejšia vírivka a my sme na ňu právom hrdí.

Vírivka Royal Spa BORACAY poskytuje omnoho viac pohodlia. Dve priestranné a ideálne tvarované lehátka, kapitánské kreslo a k tomu dve pohodlné sedátka – to všetko čaká iba na Vás.

Užívajte si nezabudnuteľných chvíľ s partnerom či celou rodinou. Zaslúžite si to. 

V pohodlí vírivky BORACAY môžete odpočívať, vychutnávať si relaxačné i liečebné masáže alebo sa len tak baviť so svojimi priateľmi.

Vírivka Royal Spa BORACAY Vám poskytne všetko, čo od svojej vírivky očakávate.

 

Viete ako sa môžete presvedčiť, že vírivky ROYAL SPA sú pre Vás správnou voľbou?

Vírivky si môžete osobne alebo aj s celou rodinou reálne a samozrejme nezáväzne vyskúšať, čo Vám dá bezpochyby najviac informácií, osobných pocitov a zážitkov z vírivky.

Milujeme wellness a chceme, aby ste si aj vy užívali vírivky od nás s láskou a chuťou podobne ako my. Máte možnosť u nás vyskúšať niekoľko rôznych modelov od niekoľkých výrobcov s veľkým cenovým rozdielom. Porozumiete / pocítite tak rozdiely aké sú v hydroterapií možné a rozhodnete sa správne. 

Najdôležitejšie vlastnosti víriviek ROYAL SPA – spoľahlivosť, maximálne pohodlie, jednoduchá údržba, nenáročná prevádzka, bezpečnosť, nezabudnuteľná hydromasáž a dokonalá relaxácia.

Nech si už vyberiete akýkoľvek model vírivky ROYAL SPA, vždy si môžete byť istý, že získate rovnakú kvalitu i dlhodobú životnosť. Jednotlivé modely sa líšia iba svojou veľkosťou, vzhľadom a výbavou.

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE VÍRIVKY: 

ROZMERY:  220x220x95 cm
ELEKTRICKÉ NAPÄTIE:   400V
MAXIMÁLNÍ VÝKON:   8 600W
OBJEM:   1 350 L
VÁHA BEZ VODY:   360kg
VÁHA S VODOU:   1710kg
POČET MIEST:   
5 dospelých
SPÔSOB SEDENIA: 
3 sedadlá, 2 lehátka
OHRIEVAČ TITANIUM:  3kW
MASÁŽNE TRYSKY:   povrch nerez - Hydro Dynamic 68 kusov (2,25 "- 38ks, 3,5" - 20ks, 5 "- 10ks)
POWER FLO:  2 čerpadlá - 3 HP - 2 rychlostné (pri variante UNIQUE až 3 čerpadlá)

 

VYBAVENIE VÍRIVKY VO VARIANTE PREMIUM:

MasivFrame® - Výnimočne pevná a stabilná nosná konštrukcia víriviek ROYAL SPA, ktorá je vyrobená z masívneho tlakovo moreného dreva a ktorá dokonale odolá všetkým vibráciám, patrí k najstabilnejším na trhu.


SafeBase® - Všetky modely víriviek ROYAL SPA už od podlahy izoluje a chráni pred vodou, hmyzom aj hlodavcami silná vaňa vyrobená z vysoko kvalitného plastu ABS, ktorý je typický svojou tvrdosťou a húževnatosťou.


DuraCab® - Vírivky ROYAL SPA po celom ich obvode dôkladne chráni pevný a kvalitný kabinet, ktorý je vyrobený z UV odolného a stabilného materiálu s dlhou životnosťou.


IsoSafe® - Kombinácia tepelnej izolácie škrupiny víriviek ROYAL SPA (s vysokohustotnou izolačnou penou a grafitom), reflexnej izolačnej fólie a kvalitného termokrytu zadržiava všetko teplo vo vnútri vírivky a tým šetrí Vaše peniaze.


SolidShell® - Odolná a mimoriadne silná škrupina víriviek ROYAL SPA je v pozíciách určených pre sedenie zosilnená a tým poskytuje ešte väčší pocit stability a pevnosti.


ErgoStyle® - Každá pozícia pre sedenie vo vírivkách ROYAL SPA má odborne navrhnutú a do najmenšieho detailu premyslenú ergonómiu, čo zaručuje, že si svoje najpohodlnejšie miesto nájde úplne každý.


HydroDynamic® - Všetky modely víriviek ROYAL SPA poskytujú jedinečnú a nezabudnuteľnú hydromasáž s relaxačnými i terapeutickými účinkami, a to vďaka kvalitným čerpadlám, premyslenej inštalácii a výnimočne pevným hydromasážnym trýskam s vysokým prietokom.


PowerFlo® - Najlepšiu možnú liečebnú či relaxačnú hydromasáž zaisťujú vo všetkých modeloch víriviek ROYAL SPA masážne čerpadlá s dvomi rýchlosťami, elektronickým úsporným riadením, minimálnou hlučnosťou a vysokou výkonnosťou.


RainLight® - Centrálne LED osvetlenie ponúka všetky farby dúhy, z ktorých možno zvoliť Vašu najobľúbenejšiu, alebo ich nechať všetky plynule prelínať a rozžiariť tak každú vírivku ROYAL SPA príjemným a upokojujúcim svetlom.


CornLight® - Farebné LED osvetlenie vonkajších rohov kabinetu vírivky je veľmi decentné a napriek tomu zvýrazní jedinečný a excelentný dizajn víriviek ROYAL SPA.


ClearLight® - Viacfarebné upokojujúce LED osvetlenie, ktoré je umiestnené pod hladinou a po celom obvode vírivky, vytvára spoločne s podsvietením prvkov a centrálnym osvetlením RainLight® základ účinnej chromoterapie, ktorú Vám ponúkajú vybrané modely víriviek ROYAL SPA.


DirCon® - Nanajvýš spoľahlivý systém ovládania a kontroly víriviek ROYAL SPA je dlhodobo overovaný miliónmi užívateľov z celého sveta. Vo všetkých modeloch používame jednotnú najvýkonnejšiu riadiacu jednotku a najnovšie ovládacie panely. Tieto moderné ovládacie panely s intuitívnym dotykovým ovládaním sú vo všetkých modeloch víriviek ROYAL SPA radu ULTIMATE.


PuritSpa® - Čistotu víriviek ROYAL SPA zaisťuje účinná filtrácia s programovým riadením a výkonný ozonizátor s dávkovacím injektorom.


AddClean® - Vďaka funkcii AddClean® rozpozná filtračný systém víriviek ROYAL SPA, že ju práve používate, a mimo bežných filtračných cyklov spustí ešte ďalší filtračný proces, ktorým z vody odfiltruje všetky tuky a nečistoty ihneď po jej použití.


NoChlor® - Každý model vírivky ROYAL SPA používa bezchlórový systém úpravy vody a Vy si tak môžete užiť nezabudnuteľný zážitok z pobytu vo Vašej vírivke a čistej a zdravej vody.


RimaFlo® - Súčasťou väčšiny modelov víriviek ROYAL SPA je tiež upokojujúce farebné podsvietenie rímskej fontány, ktoré možno ovládať samostatne.


CrannyFlo® - Takmer v každej vírivke ROYAL SPA nájdete dekoratívne farebne podsvietený upokojujúci vodopád, ktorý možno samostatne ovládať, v niektorých modeloch je potom ponúkaný aj v kombinácii s RimaFlo®.


JoySound® - Neodmysliteľnou súčasťou takmer všetkých modelov víriviek ROYAL SPA je tiež zabudovaný audio systém so subwooferom a Bluetooth.


 

Túto vírivku pre Vás vyrábame aj vo variante EXCELLENT a UNIQUE.

 

VYBAVENIE VÍRIVKY VO VARIANTE EXCELLENT:

Varianta EXCELLENT je obohatená o excelentný balíček arktickej tepelnej izolácie a výkonnými vibračnými reproduktormi.


NordIsol® - Dômyselná arktická tepelná izolácia dôkladne izoluje a chráni nielen škrupinu vírivky, ale aj všetky vodné potrubia, obvodový plášť aj podlahu, a tým znižuje energetické nároky vybraných modelov víriviek ROYAL SPA na minimum.


IsoShield® - Nadštandardne masívny termokryt so strednou hrúbkou až 15 cm radí spoločne s arktickou izoláciou NordIsol® vírivky ROYAL SPA k tým najúspornejším na trhu.


CircLight® - Unikátne a bezkonkurenčné viacfarebné vonkajšie celoobvodové LED osvetlenie víriviek ROYAL SPA.


JoySound® + Music vibrating speakers - Zabudovaný audio systém s Bluetooth a subwooferom je neodmysliteľnou súčasťou aj tohto modelu vírivky ROYAL SPA.


 

VYBAVENIE VÍRIVKY VO VARIANTE UNIQUE:

Vírivky vo variante UNIQUE sú vrcholom našej ponuky. Ide o verziu EXCELENT obohatenú o jedinečný balíček personálneho ovládania a maximálnej hydroterapie. Táto varianta obsahuje až 3ks čerpadiel - 3 HP - 2 rychlostné.


RemOn® - Vybrané modely víriviek ROYAL SPA sú maximálne pohodlné aj vďaka personálnym ovládačom, pomocou ktorých si môžete vašu obľúbenú hydromasáž zapnúť priamo z miesta vo vírivke, na ktorom práve sedíte.


MaxTherapy® - Výnimočná hydromasáž s maximálnym liečebným aj relaxačným účinkom a intuitívnym ovládaním intenzity, času i miesta masáže, ktorú si môžete nastaviť podľa svojich potrieb a nasmerovať ju presne tam, kde ju najviac potrebujete. Toto nadčasové ovládanie intenzity a doby masáže pre jednotlivé časti tela je úplne jedinečným riešením, ktorým sa môžu pýšiť iba vírivky ROYAL SPA, a to konkrétne modely UNIQUE z modelového radu ULTIMATE.


 

Cena zahrňuje všetko: vírivka s kompletným príslušenstvom, dovoz, inštalácia a zaškolenie do prevádzky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie