PION Thermo Glass 06 infra ohrievač 600W

Kód: _23615 _23614 Zvoľte variant
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
PION Thermo Glass 06 infra ohrievač 600W (Varianta s káblom)
319 € 300 € od 300 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS INFRA OHRIEVAČA

Jedinečná technológia, odskúšaná na vesmírnej stanici!
Jedinečná technológia, založená na prenose tepla pomocou uhlíkových nanovlákien a elegantný dizajn, to sú dva faktory, ktoré z vykurovacích panelov PION Thermo Glass robia výnimočný a originálny výrobok nie len na slovenskom, ale aj európskom trhu.
Infračervené vykurovacie telesá PION Thermo Glass sa predávajú s nadštandardnou päťročnou zárukou. Vysoká účinnosť a ekonomickosť prevádzky vychádza z metódy prenosu tepla prostredníctvom infračerveného žiarenia.TECHNICKÉ PARAMETRE INFRA OHRIEVAČA

- príkon : 600 W
- prúd : 2,7 A
- napätie : 230 V / 50 Hz
- IP krytie : 20
- signalizácia prevádzky : nie
- rozmer : 835 x 157 x 23 mm
- hmotnosť : 2,7 kg
- vykurovacia plocha* : 9 m2 (orientačný údaj)

Montážny návod si stiahnite tu>>

* Uvádzaná hodnota vykurovanej plochy je orientačný údaj pre prípad pravidelne vykurovanej miestnosti. V prípade občasného a krátkodobého vykurovania chladnej miestnosti je potrebné zvoliť teleso alebo sústavu telies s vyšším príkonom. Pokiaľ si neviete poradiť s výberom, kontaktujte nás.

V prípade, že infra ohrievač nechcete pripájať napevno do elektrickej siete, je možné ho objednať s už nainštalovaným káblom s vidlicou do zásuvky
.INŠTALÁCIA INFRA OHRIEVAČA

Konštrukcia infra ohrievača umožňuje veľmi jednoduchú inštaláciu.
Infravykurovanie PION Thermo Glass je určené na umiestnenie na stenu miestnosti. Vykurovacia strana telesa je zahriata až na 240°C, rovnomerne vyžaruje tepelné lúče a zahrieva okolité povrchy, ktoré akumulovaným teplom ohrievajú okolitý vzduch. Narozdiel od bežného konvektivního vykurovania je odlišné výškové rozloženie teploty, vzduch pri podlahe je teplejší ako vzduch v úrovni hlavy stojaceho človeka, takže sa človek cíti veľmi príjemne.
Upevnenie vykurovacieho telesa, je konštruované tak, aby zaručovalo vzduchovú medzeru medzi telesom a nosnou konštrukciou. Aj napriek tomu, že vykurovacia doska telesá dosahuje teplotu až 240°C, vďaka unikátnej tepelnej izolácii a špeciálnej vrstve odrážajúcej infračervené žiarenie nepresiahne teplota zadnej strany telesa 80°C, čím je nosná konštrukcia chránená pred prehrievaním.

Dodatočné parametre

Kategória: Infra kúrenie do domu a kúpeľne
Záruka: 2 roky
Séria: Thermo Glass

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Oproti bežným spôsobom vykurovania môžete s infra kúrením PION každú zimu ušetriť až 40% nákladov. Infra kúrenie PION je vhodné aj do kúpeľne.