CZ SK
0907 559 466: Poradenstvo
0902 512 577: Objednávky
PO - PI: 8:00 - 16:00

D-DELUXE BE FREE 1, drevené umývadlo položiteľné na dosku, 70x40x12cm položené na dosku

Catalog:
BF1
Séria:
Záručná doba (roky):
2 roky
Dostupnosť:
Zvyčajne do mesiaca
Cena bez DPH:
945,00 EUR
Pôvodná cena s DPH:
1 434,00 EUR
Cena s DPH:
1 134,00 EUR

Počet kusov:

Základom pre kvalitné drevené umývadlo je Termo Jaseň

drevene umyvadlo

Termizovanie je šľachtenie dreva, ktoré pozdvihne jeho funkčné

vlastnosti a estetickú hodnotu. Tepelnou úpravou sa získa vode odolné, rozmerovo a tvarovo stabilné drevo.

Základom pre kvalitu je odolnosť už samotného materiálu. Usporiadaním dosiek lepeného masívu znížime vnútorné pnutie dreva, predĺžime životnosť a maximálne využijeme drevnú hmotu.

Jaseň je tvrdý, má krásnu kresbu a v termo úprave je veľmi odolný. Termo jaseň má pod istým uhlom pohľadu bronzový odlesk.100% kontrola kvality drevených umývadiel

drevene umyvadlo

Prvým krokom je dôkladný výber materiálu na výrobu polotovaru. Zlepený polotovar sa nechá relaxovať a kontroluje kvalita jeho spojov. Po frézovaní sa umývadlo opäť dôkladne kontroluje.
Pred nanášaním povrchovej úpravy sa umývadlo brúsi a kontroluje sa jeho funkčná plocha. Vizuálne skontrolované umývadlo je uvoľnené na konečnú povrchovú úpravu.Povrchová úprava Super Matt

drevene umyvadlo

V dreve je definovaný tvar umývadla. Tento tvar chránime špeciálnymi dvojzložkovými lakmi, ktoré drevo dokonale obalia a nedovolia preniknúť vlhkosti k drevu.

Celkovú odolnosť zaručíme minimálne siedmimi vrstvami, pričom finálna vrstva plní účel aj antibakteriálnej ochrany.
Obsahuje čiastočky, ktoré robia povrch umývadla zamatovým.

Super matný lak ešte viac zvýrazní krásnu štruktúru dreva a bronzový odlesk termo jaseňa.Starostlivosť o drevené umývadlo

drevene umyvadlo

Odporúčame čistiť naše umývadlá riedeným roztokom potravinárskej kyseliny citrónovej alebo riedeným roztokom octu. Čistenie klasickými prostriedkami určenými na sanitárnu techniku je taktiež možné, zbytočne však zaťažujú životné prostredie.

POZOR!
Jediné obmedzenie je pri používaní čistiacich prostriedkov s abrazívnymi časticami. Taktiež veľmi agresívne čistiace prostriedky môžu naleptať povrchovú vrstvu. Treba sa vyhýbať pádom ťažkých predmetov na umývadlo alebo poškriabaniu povrchovej vrstvy. Všetky tieto poškodenia sa však dajú ľahko opraviť.


Pre ešte lepšiu predstavu tvaru umývadla si prezrite 3D .pdf vizualizácie umývadla tu>>


Prezeranie 3D pdf je možné len na PC. Stiahnite si súbor do počítača a otvorte ho z priečinku (nie v prehliadači).


Manipulácia s modelom je jednoduchá:

- pre otáčanie modelu prejdite kurzorom myši na model, pridržte ľavé tlačidlo myši a pohnite myšou,

- približovanie a odďaľovanie modelu prevediete rolovaním kolieska myši.Požiadavky na montáž drevených umývadiel

Inštalácia umývadla do kúpeľne je pomerne jednoduchá. Umývadlá sa dodávajú už s namontovanou výpusťou. Sifón dodávame ako doplnok na objednávku.


Montány návod, rozmery umývadla, montážne rozmery umývadla a dosky nájdete tu>>


Všetky naše umývadlá sú určené na dosku alebo zapustené do dosky, závesné umývadlá nemáme v ponuke, na vyžiadanie je možnosť zákazkovej výroby pre tento typ upevnenia. Umývadlo obsahuje zapustené matice v počte 2 až 4 kusy v závislosti na type umývadla a o dosku sa upevňuje pomocou skrutiek. Skrutky nie sú obsahom balenia, nakoľko sa líši hrúbka dosky, ku ktorej sa umývadlo pripevňuje. Ako správne určiť dĺžku skrutky nájdete v hore uvedenom Návode na montáž. Jedná sa o klasické skrutky M6, ktoré sú bežne dostupné v obchodoch. Skrutky Vám vieme dodať aj spolu s umývadlom, ak nám pri objednávke zadáte hrúbku dosky.


Nezabúdajte, že doska musí mať prispôsobené montážne otvory, ktorých rozmery nájdete v hore uvedenom Montážnom návode. Pre montážne otvory dosky vieme poskytnúť dxf súbor na presné vyrezanie na CNC fréze.Montáž batérie

Pre montáž batérie nasledujte postup montáže výrobcu danej batérie. Naše umývadlá majú štandardné pripojovacie rozmery pre batériu, ktoré nájdete na štvrtej strane hore uvedeného Montážneho návodu. Pred kúpou batérie sa však uistite, že batéria spĺňa montážne požiadavky pre naše umývadlá.Životnosť dreveného umývadla

Záručná doba je rovnaká ako zákonom stanovená, teda 2 roky. Životnosť našich umývadiel sa pri správnom používaní odhaduje na desaťročia.Výpusť umývadla

vypust k drevenemu umyvadlu

vypusť k drevenemu umvydlu

Súčasťou umývadla je výpusť, ktorú si môžete zvoliť okrúhlu alebo hranatú. Výpuste sú vybavené mechanikou ,,klik – klak", ale sú neuzatvárateľné, pretože umývadlá nemajú prepad. Aby bola výpusť s touto mechanikou použiteľná, krytka výpuste je nami upravovaná. Poloha krytky ,,dole" je poloha používania umývadla a pôsobí esteticky. Pre ľahšie čistenie výpuste sa používa poloha ,,hore", prípadne odkrútením krytky máte prístup k dôkladnému vyčisteniu výpuste.


Upozornenie pre výpuste:

Umývadlo má neuzatvárateľnú výpusť! Neupchávajte umývadlo iným spôsobom! Pretože umývadlo nemá prepad, výpusť pravidelne čistite, aby nedošlo k jeho upchaniu! Nie je možné si nahradiť škodu vzniknutú vytopením nehnuteľnosti z príčiny upchania výpuste.


Odporúčaná výpusť: okrúhlaSifóny k dreveným umývadlám

sifon pre drevene umyvadlo

sirfon pre drevene umyvadlo

Ponúkame aj sifóny – valcový alebo hranatý. Sifón je v cene 90€ s DPH.


Sifón objednáte tak, že do poznámky pri objednávke umývadla uvediete do poznámky či máte záujem o valcový alebo hranatý sifón.


Odporúčaný sifón: valcový
</

Získajte ZADARMO kúpeľňovú príručku
10 krokov k dokonalej kúpeľni a 9 omylov pri rekonštrukcii kúpeľne