Hygienické WC misy Direct Flush od Villeroy & Boch

Remonovaná nemecká firma Villeroy & Boch ponúka úplne novú generáciu WC misy, ktorá je hygienická, pretože nemá uzatvorený okraj. Chcete skutočne hygienické WC? Potom je pre vás Villeroy & Boch Direct Flush najlepšou voľbou.

 

Maximálna čistota

villeroy boch direct flush, wc rimless

Revolučná WC misa má úplne glazované a neuzatvorené okraje DirectFlush, u značky Kolo známe ako RimFree, takže udržiavať čistotu nebolo nikdy jednoduchšie a rýchlejšie. Okrem toho tieto toalety šetria vodu, pretože majú maximálny splachovací výkon a minimálnu spotrebu vody.

Šetrením vody zároveň šetríte aj životné prostredie. Tím odborníkov navrhol splachovací proces pomocou simulácie a rôznych testovacích metód, aby bol efektívny a šetrný. Modely od Villeroy & Boch v sebe kombinujú vysokú funkčnosť a jedinečný moderný dizajn.

 

Inovatívne technológie

O pozitívnom prístupe k inovatívnym technológiám svedčí aj WC sedátko s technológiou Quick Release. Sedátka sa dajú vybrať a opäť nasadiť jedným pohybom. Jednoducho sa tak dostanete aj na miesta, ktoré sú obvykle ťažko dostupné pri čistení.

Čistenie uľahčuje aj technológia Ceramic Plus. Ide o zušľachtenie povrchu, ktoré je založené na nanotechnológiách. Vďaka tomu sa tekutina nezadrží na povrchu ale spolu z nečistotami steká smerom dolu. Okrem usadzovaniu nečistôt sa tak znižuje aj vznik vodného kameňa. Čistenie je tak menej náročné a spotrebujete menej čistiacich prostriedkov, čo poteší vašu peňaženku aj prírodu.

 

Prečo si vybrať Direct Flush

- zabezpečenie maximálnej hygieny vďaka neuzavretému okraju misy RimFree

- vnútorná strana misy je pri spláchnutí opláchnutá po celom svojom povrchu

- voda nevyšplechne na zem

- maximálny efekt pri spláchnutí s minimálnou spotrebou vody (3l/4,5l)

- moderný a funkčný dizajn

- neviditeľný spôsob uchytenia WC misy

 

Akciové závesné wc Villeroy & Boch Direct Flush nájdete tu>>

 

Pozrite si bezorkuhové splachovanie Direct Flush vo videu

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie