Vírivky - jacuzzi

Najpredávanejšie

12 položiek celkom

Vírivka je miesto, kde môžete pookriať, odreagovať sa, premýšľať a tvoriť. V horúcej vode v kombinácií s dokonale vyladenou vodnou a vzduchovou masážou dáte svojím svalom a pokožke úžasnú masáž. Platí to len v prípade, ak ste si vybrali správne. V obrovskej ponuke vonkajších vaní, víriviek, jacuzzí na našom trhu to nie je úplne jednoduché. 

Po viac ako 12 rokoch v obore kúpeľní a wellness viem, mám zažité a sám vlastním niekoľko skutočných víriviek. Premýšľal som, či má vôbec zmysel nahrať vírivku ako produkt na e-shop. Podľa mňa je nutné osobné skúšanie a obsiahla konzultácia o predstavách, reálnych možnostiach a cenách. Vybral som 3 značky, troch výrobcov víriviek, ktorí nielen spĺňajú moje očakávania, ale sú o kus ďalej oproti ostatným vírivkám na našom trhu.

Jednu značku dávam aj sem na e-shop. Môžete si prezrieť a prečítať informácie k technológiám, inšpirovať sa. Dôležité je následne prísť osobne vírivky vyskúšať a nechať telo odpovedať na otázky. Vaše telo si vyberie. Do vírivky sa musíte tešiť. Ak Vám jej dispozičné a veľkostné rozmiestnenie ležadiel a sedadiel nesadne, je koniec. Takú vírivku nebudete užívať s radosťou.   

Značky, ktoré vedú trh víriviek podobne ako v automobiloch nemecká trojka Mercedes, BMW, Audi, a podľa mňa aj moje milované Volvo sú Marquis, Beachcomber a ROYAL SPA. Marquis a Beachcomber nepatria ako produkty na e-shop. Zaslúžia si viac. O nich sa môžeme zhovárať osobne. O ROYAL SPA čítajte ďalej. 

Súčasné modely víriviek ROYAL SPA, ako ich máte možnosť vidieť aj reálne vyskúšať, sú výsledkom našej dlhoročnej práce, vývoja, skúseností i zážitkov s vírivkami. 

Najdôležitejšími kritériami vývoja a výroby víriviek ROYAL SPA je ich spoľahlivosť, úsporná prevádzka, jednoduchá údržba, bezpečnosť, maximálne pohodlie a snaha o dokonalú hydromasáž  a Váš ničím nerušený relax.

Hľadáte  spoľahlivú, úspornú, nenáročnú, bezpečnú, mimoriadne pohodlnú vírivku s dlhodobou životnosťou, ktorá Vám denne poskytne zaslúžené chvíle relaxu a dokonalú hydromasáž na ubolené svaly či kĺby?

Môžete sa spoľahnúť, že vírivkou ROYAL SPA získavate nielen úžasné zážitky či úľavu od stresu a bolesti, ale aj komplexné služby.

Výberom vírivky ROYAL SPA naša starostlivosť o Vašu vírivku nekončí, ale práve začína. 

Vírivku vám dovezieme v presne dohodnutý čas na Vami zadanú adresu, po osadení na miesto urobíme odbornú inštaláciu Vašej vírivky, napustíme ju vodou z Vášho zdroja, uvedieme vírivku do prevádzky, podrobne Vás zaškolíme k obsluhe vírivky a k starostlivosti o vodu vo vírivke.

S vírivkou ROYAL SPA získavate tiež bezplatnú technickú podporu po celú dobu prevádzky vírivky, trvalú dostupnosť doplnkov k vírivke, trvalú dostupnosť náhradných dielov, trvalú dostupnosť k bezchlórovým prostriedkom na starostlivosť o vodu vo vírivke, záručný servis a zvýhodnený pozáručný servis.

Ako sa môžete presvedčiť, že vírivky ROYAL SPA sú pre vás tou správnou voľbou?  
Vírivky ROYAL SPA si môžete osobne alebo aj s celou rodinou reálne a samozrejme nezáväzne vyskúšať, čo Vám dá bezpochyby najviac informácií a osobných pocitov a zážitkov z vírivky.

 

Chcete si vírivky ROYAL SPA vyskúšať?
Rezervujte si termín na 0907 559 466.

 

Vírivky ROYAL SPA pre vás vyrábame v dvoch modelových radoch: ULTIMATE a PREMIER.

Najdôležitejšie vlastnosti víriviek ROYAL SPA – spoľahlivosť, nenáročná prevádzka,  jednoduchá údržba, bezpečnosť, maximálne pohodlie, nezabudnuteľná hydromasáž a dokonalý relax sú však prioritou oboch modelových radov.

S vírivkami ROYAL SPA si vždy môžete byť istí, že nech už si vyberiete ktorýkoľvek model, vždy získavate rovnakú kvalitu a dlhodobú životnosť. Rozdiely sú len vo veľkosti, dizajne a výbave.

UNIKÁTNE  VÝHODY VÍRIVIEK  ROYAL SPA


MasivFrame® - stabilná a výnimočne pevná nosná konštrukcia z masívneho tlakovo moreného dreva dokonale odoláva všetkým vibráciám a radí konštrukcie víriviek ROYAL SPA k tým najstabilnejším zo sveta víriviek. 

SafeBase® - všetky modely víriviek  ROYAL SPA sú od podlahy bezpečne chránené a izolované proti vode, hlodavcom a hmyzu silnou vaňou vyrobenou z kvalitného ABS plastu, ktorý sa vyznačuje vysokou húževnatosťou a tvrdosťou.

DuraCab® - vírivky ROYAL SPA sú po celom obvode dôkladne chránené pevným a kvalitným kabinetom vyrobeným z odolného UV stabilného materiálu s dlhodobou životnosťou.

IsoSafe® - tepelná izolácia škrupiny víriviek ROYAL SPA vyko hustotnou izolačnou penou s grafitom v kombinácii s reflexnou izolačnou fóliou a kvalitným termokrytom uzatvára teplo vo vírivke a šetrí peniaze.

NordIsol® - dômyselná arktická tepelná izolácia chráni a dôkladne izoluje nielen škrupinu, ale tiež všetky vodné potrubia, podlahu aj  obvodový plášť, čím absolútne minimalizuje energetické nároky vybraných víriviek ROYAL SPA.

IsoShield® - nadštandardný  masívny termokryt v strednej hrúbke až 15 cm robí spolu s arktickou izoláciou NordIsol® z vybraných víriviek  ROYAL SPA tie najúspornejšie vírivky na trhu.

SolidShell® - mimoriadne silná a odolná škrupina víriviek ROYAL SPA je navyše v sedacích pozíciách zosilnená, čo im dodáva výnimočný pocit pevnosti.

ErgoStyle®  - do detailu premyslená  odborne navrhnutá ergonómia každej pozície  vo vírivkách ROYAL SPA zaručuje, že každý si s istotou nájde to svoje najpohodlnejšie miesto.

HydroDynamic® -  výnimočne pevné vysoko prietokové hydromasážne trysky spolu s našou premyslenou inštaláciou a kvalitnými čerpadlami poskytujú vo všetkých modeloch víriviek  ROYAL SPA nezabudnuteľnú relaxačnú aj terapeutickú hydromasáž.  

MaxTherapy® - táto výnimočná funkcia neopakovateľnej hydromasáže s maximálnym relaxačným a liečebným účinkom umožňuje doslova intuitívne pocitové riadenie intenzity a času masáže na miesta, kde to práve potrebujete. Toto nadčasové  riadenie intenzity a času masáží na jednotlivých miestach tela je unikátnym riešením víriviek ROYAL SPA, výhradne len v modeloch UNIQUE z modelovej rady ULTIMATE. 

PowerFlo® -  tiché, výkonné a úsporné elektronicky riadené dvojrýchlostné masážne čerpadlá zabezpečujú v každom momente tú najlepšiu možnú relaxačnú alebo liečebnú hydromasáž vo všetkých vírivkách ROYAL SPA.

RainLight® - centrálne dúhové LED osvetlenie rozžiari každú vírivku ROYAL SPA príjemným upokojujúcim svetlom farby podľa vášho osobného výberu alebo sa môžu všetky farby plynule prelínať. 

CornLight ® - decentné farebné LED osvetlenie vonkajších rohov víriky umocňuje vonkajšiu krásu víriviek ROYAL SPA.

CircLight® -  úžasné, jedinečné a neopakovateľné celoobvodové vonkajšie viacfarebné LED osvetlenie víriviek  ROYAL SPA.

ClearLight® -  upokojujúce viacfarebné celoobvodové podhladinové LED osvetlenie a podsvietenie prvkov tvorí spolu s centrálnym osvetlením  vo vybraných vírivikách ROYAL SPA základ účinnej chromatoterapie.

DirCon® -  maximálne spoľahlivý systém riadenia a kontroly víriviek ROYAL SPA je dlhodobo overený miliónmi užívateľov po celom svete. Vo všetkých modeloch používame jednotnú najvýkonnejšiu riadiacu jednotku a najnovšie ovládacie panely. Moderné intuitívne dotykové ovládacie panely používajú všetky modely víriviek ROYAL SPA radu ULTIMATE.

PuritSpa® - výkonná a účinná programovo riadená filtrácia v spolupráci s produktívnym ozonátorom s dávkovacím injektorom sú tým najlepším základom čistej a zdravej vody vo vírivkách  ROYAL SPA.

AddClean® - filtračný systém víriviek ROYAL SPA s funkciou AddClean® rozpozná použitie vírivky a spustí extra filtračný proces, mimo štandardne nastavené filtračné cykly, čím všetky nečistoty, tuky a podobne odfiltruje z vody bezprostredne po použití vírivky.

NoChlor® - zdravá a čistá voda je základom dokonalých pôžitkov a zážitkov vo vírivke. Samozrejmosťou preto je, že všetky vírivky ROYAL SPA používajú výhradne bezchlórový systém starostlivosti o vodu.

RimaFlo® - upokojujúce, dekoratívne  samostatne ovládané farebne podsvietené rímske fontány sú súčasťou väčšiny modelov víriviek  ROYAL SPA

CrannyFlo® - dekoratívny, upokojujúci, samostatne ovládaný a farebne podsvietený vodopád nájdete takmer v každej vírivke ROYAL SPA, v niektorých modeloch dokonca aj v kombinácii s RimaFlo®

JoySound® - zabudovaný audio systém s Bluetooth a subwooferom  je neodmysliteľnou súčasťou takmer všetkých modelov víriviek ROYAL SPA.

RemOn® - všetko pre absolútne pohodlie,  vybrané modely víriviek ROYAL SPA sú vybavené personálnymi ovládačmi, tak že si vašu obľúbenú hydromasáž  zapnete priamo z pohodlia vášho miesta vo vírivke.

SecuStep® - bezpečnostné  schodíky pre pohodlný vstup a výstup z víriviek ROYAL SPA  vyrobené z odolného UV stabilného materiálu s dlhodobou životnosťou a farebne zladené s kabinetom príslušnej vírivky.

LongPro+® - dlhodobá životnosť a stabilná kvalita je vďaka našim odborným praktickým  skúsenostiam, rokmi overeným výrobným a montážnym postupom, používaniu najmodernejších komponentov a  kvalitných materiálov charakteristická pre všetky modely víriviek ROYAL SPA.

 

Skôr než si objednáte vírivku prečítajte si 7 dôležitých rád ako kúpiť vírivku. Článok nájdete na našom rozsiahlom BLOGU tu.

Blog sa môže stať zdrojom mnohých informácií, ktoré sú podstatné pri výbere vírivky alebo sauny. Nepodceňte výber a vzdelávanie. Len tak si vyberiete vírivku, ktorá Vás bude tešiť najbližších 30 rokov. Je to výber na celý život.

 Čítajte viac klikom na : BLOG

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie