Vírivky - jacuzzi

Najpredávanejšie

12 položiek celkom

Vírivka je miesto, kde môžete pookriať, odreagovať sa, premýšľať a tvoriť. V horúcej vode v kombinácií s dokonale vyladenou vodnou a vzduchovou masážou dáte svojím svalom a pokožke úžasnú masáž. Platí to len v prípade, ak ste si vybrali správne. V obrovskej ponuke vonkajších vaní, víriviek, jacuzzí na našom trhu to nie je úplne jednoduché. 

Po viac ako 12 rokoch v obore kúpeľní a wellness viem, mám zažité a sám vlastním niekoľko skutočných víriviek. Premýšľal som, či má vôbec zmysel nahrať vírivku ako produkt na e-shop. Podľa mňa je nutné osobné skúšanie a obsiahla konzultácia o predstavách, reálnych možnostiach a cenách. Vybral som 3 značky, troch výrobcov víriviek, ktorí nielen spĺňajú moje očakávania, ale sú o kus ďalej oproti ostatným vírivkám na našom trhu.

Jednu značku dávam aj sem na e-shop. Môžete si prezrieť a prečítať informácie k technológiám, inšpirovať sa. Dôležité je následne prísť osobne vírivky vyskúšať a nechať telo odpovedať na otázky. Vaše telo si vyberie. Do vírivky sa musíte tešiť. Ak Vám jej dispozičné a veľkostné rozmiestnenie ležadiel a sedadiel nesadne, je koniec. Takú vírivku nebudete užívať s radosťou.   

Značky, ktoré vedú trh víriviek podobne ako v automobiloch nemecká trojka Mercedes, BMW, Audi, a podľa mňa aj moje milované Volvo sú Marquis, Beachcomber a ROYAL SPA. Marquis a Beachcomber nepatria ako produkty na e-shop. Zaslúžia si viac. O nich sa môžeme zhovárať osobne. O ROYAL SPA čítajte ďalej. 

Súčasné modely víriviek ROYAL SPA, ako ich máte možnosť vidieť aj reálne vyskúšať, sú výsledkom našej dlhoročnej práce, vývoja, skúseností i zážitkov s vírivkami. 

Najdôležitejšími kritériami vývoja a výroby víriviek ROYAL SPA je ich spoľahlivosť, úsporná prevádzka, jednoduchá údržba, bezpečnosť, maximálne pohodlie a snaha o dokonalú hydromasáž  a Váš ničím nerušený relax.

Hľadáte  spoľahlivú, úspornú, nenáročnú, bezpečnú, mimoriadne pohodlnú vírivku s dlhodobou životnosťou, ktorá Vám denne poskytne zaslúžené chvíle relaxu a dokonalú hydromasáž na ubolené svaly či kĺby?

Môžete sa spoľahnúť, že vírivkou ROYAL SPA získavate nielen úžasné zážitky či úľavu od stresu a bolesti, ale aj komplexné služby.

Výberom vírivky ROYAL SPA naša starostlivosť o Vašu vírivku nekončí, ale práve začína. 

Vírivku vám dovezieme v presne dohodnutý čas na Vami zadanú adresu, po osadení na miesto urobíme odbornú inštaláciu Vašej vírivky, napustíme ju vodou z Vášho zdroja, uvedieme vírivku do prevádzky, podrobne Vás zaškolíme k obsluhe vírivky a k starostlivosti o vodu vo vírivke.

S vírivkou ROYAL SPA získavate tiež bezplatnú technickú podporu po celú dobu prevádzky vírivky, trvalú dostupnosť doplnkov k vírivke, trvalú dostupnosť náhradných dielov, trvalú dostupnosť k bezchlórovým prostriedkom na starostlivosť o vodu vo vírivke, záručný servis a zvýhodnený pozáručný servis.

Ako sa môžete presvedčiť, že vírivky ROYAL SPA sú pre vás tou správnou voľbou?  
Vírivky ROYAL SPA si môžete osobne alebo aj s celou rodinou reálne a samozrejme nezáväzne vyskúšať, čo Vám dá bezpochyby najviac informácií a osobných pocitov a zážitkov z vírivky.

 

Chcete si vírivky ROYAL SPA vyskúšať?
Rezervujte si termín na 0907 559 466.

 

Vírivky ROYAL SPA pre vás vyrábame v dvoch modelových radoch: ULTIMATE a PREMIER.

Najdôležitejšie vlastnosti víriviek ROYAL SPA – spoľahlivosť, nenáročná prevádzka,  jednoduchá údržba, bezpečnosť, maximálne pohodlie, nezabudnuteľná hydromasáž a dokonalý relax sú však prioritou oboch modelových radov.

S vírivkami ROYAL SPA si vždy môžete byť istí, že nech už si vyberiete ktorýkoľvek model, vždy získavate rovnakú kvalitu a dlhodobú životnosť. Rozdiely sú len vo veľkosti, dizajne a výbave.

UNIKÁTNE  VÝHODY VÍRIVIEK  ROYAL SPA


MasivFrame® - stabilná a výnimočne pevná nosná konštrukcia z masívneho tlakovo moreného dreva dokonale odoláva všetkým vibráciám a radí konštrukcie víriviek ROYAL SPA k tým najstabilnejším zo sveta víriviek. 

SafeBase® - všetky modely víriviek  ROYAL SPA sú od podlahy bezpečne chránené a izolované proti vode, hlodavcom a hmyzu silnou vaňou vyrobenou z kvalitného ABS plastu, ktorý sa vyznačuje vysokou húževnatosťou a tvrdosťou.

DuraCab® - vírivky ROYAL SPA sú po celom obvode dôkladne chránené pevným a kvalitným kabinetom vyrobeným z odolného UV stabilného materiálu s dlhodobou životnosťou.

IsoSafe® - tepelná izolácia škrupiny víriviek ROYAL SPA vyko hustotnou izolačnou penou s grafitom v kombinácii s reflexnou izolačnou fóliou a kvalitným termokrytom uzatvára teplo vo vírivke a šetrí peniaze.

NordIsol® - dômyselná arktická tepelná izolácia chráni a dôkladne izoluje nielen škrupinu, ale tiež všetky vodné potrubia, podlahu aj  obvodový plášť, čím absolútne minimalizuje energetické nároky vybraných víriviek ROYAL SPA.

IsoShield® - nadštandardný  masívny termokryt v strednej hrúbke až 15 cm robí spolu s arktickou izoláciou NordIsol® z vybraných víriviek  ROYAL SPA tie najúspornejšie vírivky na trhu.

SolidShell® - mimoriadne silná a odolná škrupina víriviek ROYAL SPA je navyše v sedacích pozíciách zosilnená, čo im dodáva výnimočný pocit pevnosti.

ErgoStyle®  - do detailu premyslená  odborne navrhnutá ergonómia každej pozície  vo vírivkách ROYAL SPA zaručuje, že každý si s istotou nájde to svoje najpohodlnejšie miesto.

HydroDynamic® -  výnimočne pevné vysoko prietokové hydromasážne trysky spolu s našou premyslenou inštaláciou a kvalitnými čerpadlami poskytujú vo všetkých modeloch víriviek  ROYAL SPA nezabudnuteľnú relaxačnú aj terapeutickú hydromasáž.  

MaxTherapy® - táto výnimočná funkcia neopakovateľnej hydromasáže s maximálnym relaxačným a liečebným účinkom umožňuje doslova intuitívne pocitové riadenie intenzity a času masáže na miesta, kde to práve potrebujete. Toto nadčasové  riadenie intenzity a času masáží na jednotlivých miestach tela je unikátnym riešením víriviek ROYAL SPA, výhradne len v modeloch UNIQUE z modelovej rady ULTIMATE. 

PowerFlo® -  tiché, výkonné a úsporné elektronicky riadené dvojrýchlostné masážne čerpadlá zabezpečujú v každom momente tú najlepšiu možnú relaxačnú alebo liečebnú hydromasáž vo všetkých vírivkách ROYAL SPA.

RainLight® - centrálne dúhové LED osvetlenie rozžiari každú vírivku ROYAL SPA príjemným upokojujúcim svetlom farby podľa vášho osobného výberu alebo sa môžu všetky farby plynule prelínať. 

CornLight ® - decentné farebné LED osvetlenie vonkajších rohov víriky umocňuje vonkajšiu krásu víriviek ROYAL SPA.

CircLight® -  úžasné, jedinečné a neopakovateľné celoobvodové vonkajšie viacfarebné LED osvetlenie víriviek  ROYAL SPA.

ClearLight® -  upokojujúce viacfarebné celoobvodové podhladinové LED osvetlenie a podsvietenie prvkov tvorí spolu s centrálnym osvetlením  vo vybraných vírivikách ROYAL SPA základ účinnej chromatoterapie.

DirCon® -  maximálne spoľahlivý systém riadenia a kontroly víriviek ROYAL SPA je dlhodobo overený miliónmi užívateľov po celom svete. Vo všetkých modeloch používame jednotnú najvýkonnejšiu riadiacu jednotku a najnovšie ovládacie panely. Moderné intuitívne dotykové ovládacie panely používajú všetky modely víriviek ROYAL SPA radu ULTIMATE.

PuritSpa® - výkonná a účinná programovo riadená filtrácia v spolupráci s produktívnym ozonátorom s dávkovacím injektorom sú tým najlepším základom čistej a zdravej vody vo vírivkách  ROYAL SPA.

AddClean® - filtračný systém víriviek ROYAL SPA s funkciou AddClean® rozpozná použitie vírivky a spustí extra filtračný proces, mimo štandardne nastavené filtračné cykly, čím všetky nečistoty, tuky a podobne odfiltruje z vody bezprostredne po použití vírivky.

NoChlor® - zdravá a čistá voda je základom dokonalých pôžitkov a zážitkov vo vírivke. Samozrejmosťou preto je, že všetky vírivky ROYAL SPA používajú výhradne bezchlórový systém starostlivosti o vodu.

RimaFlo® - upokojujúce, dekoratívne  samostatne ovládané farebne podsvietené rímske fontány sú súčasťou väčšiny modelov víriviek  ROYAL SPA

CrannyFlo® - dekoratívny, upokojujúci, samostatne ovládaný a farebne podsvietený vodopád nájdete takmer v každej vírivke ROYAL SPA, v niektorých modeloch dokonca aj v kombinácii s RimaFlo®

JoySound® - zabudovaný audio systém s Bluetooth a subwooferom  je neodmysliteľnou súčasťou takmer všetkých modelov víriviek ROYAL SPA.

RemOn® - všetko pre absolútne pohodlie,  vybrané modely víriviek ROYAL SPA sú vybavené personálnymi ovládačmi, tak že si vašu obľúbenú hydromasáž  zapnete priamo z pohodlia vášho miesta vo vírivke.

SecuStep® - bezpečnostné  schodíky pre pohodlný vstup a výstup z víriviek ROYAL SPA  vyrobené z odolného UV stabilného materiálu s dlhodobou životnosťou a farebne zladené s kabinetom príslušnej vírivky.

LongPro+® - dlhodobá životnosť a stabilná kvalita je vďaka našim odborným praktickým  skúsenostiam, rokmi overeným výrobným a montážnym postupom, používaniu najmodernejších komponentov a  kvalitných materiálov charakteristická pre všetky modely víriviek ROYAL SPA.

 

Skôr než si objednáte vírivku prečítajte si 7 dôležitých rád ako kúpiť vírivku. Článok nájdete na našom rozsiahlom BLOGU tu.

Blog sa môže stať zdrojom mnohých informácií, ktoré sú podstatné pri výbere vírivky alebo sauny. Nepodceňte výber a vzdelávanie. Len tak si vyberiete vírivku, ktorá Vás bude tešiť najbližších 30 rokov. Je to výber na celý život.

 Čítajte viac klikom na : BLOG