Recenzie sprchových boxov Sanotechnik QuickLine

Na tejto stránke poskytujeme Sanotechnik recenzie od našich klientov, ktorí majú skúsenosti s bezsilikónovým sprchovým boxom Sanotechnik QucikLine. Tieto hodnotenia sú tu pre Vás, pokiaľ napríklad teraz uvažujete o tom, či je bez silikónový sprchový box tou pravou voľbou, či je naozaj tak kvalitný a nepreteká alebo keď premýšľate o náročnosti montáže a o tom, či to zvládnete svojpomocne. Nižšie máte k dispozícii recenzie niekoľkých spokojných užívateľov, ktorí zodpovedia Vaše otázky a zbavia Vás neistoty.

 

Zverejnené spotrebiteľské recenzie sprchových boxov Sanotechnik pochádzajú od spotrebiteľov, ktorí boxy skutočne používajú alebo si ich zakúpili a sú spätne oslovený mailom so žiadosťou o recenziu.

 

Roman Titz

Tuchlovice

Montáž sprchového boxu prebehla naprosto bez problémov. Najväčším plusom boxu je jednoznačne skutočnosť, že nie je nutné použiť silikón.


Ján Tkáč

Žehra

Box som montoval svojpomocne bez problémov. Zatiaľ pri používaní nevznikli žiadne problémy. Jedna malá výhrada je, že je vidno prívod vody hore do dažďovej sprchy.


Karol Varga

Nové Zámky

Z webu vyberovekupelne.sk som objednával dva sprchové boxy. Dodanie bolo rýchle, stavba pre dvoch ľudí cca pol hodinka bez šróbovania a silikónovania. Rýchly spôsob montáže klik klik. Po vyše roku používania som nadmieru spokojný. Žiadne zostatky kvapiek na skle, žiadny netesniaci plesnivý silikón. Určite by som uz iný sprchový box nekúpil.


Marta Lobellová

Ružomberok

Dvaja ľudia skladanie zvládli v pohode, výhoda je že netreba nič lepiť, len pospájať. So sprchovým boxom sme veľmi spokojní, len jedno mínus sa našlo, držiaky poličky sú robené z plastu a po pár týždňoch sa spodná časť odlomila.


Zuzana Rendeková

Pliešovce

Box sa nám skladal ťažko (čiastočne aj kvôli stiesneným podmienkam v malej kúpeľni), boli sme na to dvaja, a zdá sa, že pre bežných neskúsených ľudí je to málo. Jednotlivé diely sú dosť ťažké pre dvoch ľudí, takže pre neskúsených, doporučujeme na skladanie 3 ľudí. Iný box sme však neskladali, takže sa nám ťažko posudzuje. Po dokončení montáže sa nám nedovierala spodná časť dvierok, po konzultácii s predajcom (za čo im pekne ďakujeme) sme zistili, že je to v tom, ako sme nastavili horné kolieska. Po nastavení to bolo OK. Box ako taký je super, hlavne sme radi, že sme našli potrebné rozmery. Image super, funkčnosť super, a hlavne sa nám páči, čo sme hľadali pri uzavretých kabínach, striedme zariadenie a elegantný vzhľad. Jediné čo by sme privítali, a čo nebola možnosť - sklo zadných stien je mliečne, my sme chceli číre. Doprava - presne ako píču na stránke, že treba ešte v prítomnosti vodiča všetko vybaliť a poriadne skontrolovať. My sme si až pri montáži všimli pokrivenie kovovej lišty na jednom mieste, dalo sa to však vyrovnať. Takže pre nás konkrétne bola jedine doprava mínus. Samotný box aj predajcu môžeme len odporúčať.


Juraj Paška

Trnava

Sprchový box sa nám skladal dobre, všetky diely do seba pekne zapadali. Ale vzhľadom k menším rozmerom kúpelne, nám skladanie trvalo až 3 hodiny. S boxom som zatiaľ veľmi spokojný a už som ho doporučil aj svojim známym. Najväčšia výhoda boxu je, že počas sprchovania sa na zem v kúpeľni nedostane ani kvapka, vďaka kanálikom, ktoré sa troška ťažšie čistia, hlavne z tých strán, ktoré sú pri stene, ale až tak moc sa zatiaľ nezanášajú. Druhá a podstatná výhoda sprch. boxu je, že neobsahuje žiadny silikón, čiže aj po pol roku nie je žiadna pleseň a box vyzerá stále ako nový. Chýba mi v boxe troška viac odkladacieho priestoru na kozmetiku, ktorý by kľudne mohol byť namiesto, podľa mňa, zbytočného držiaku. Tiež by som si predstavoval v boxe kvalitnejšiu vodovodnú batériu, pretože si myslím, že tá namontovaná batéria nebude mať dlhú životnosť, zatiaľ ale funguje bez problémov.


Ing. Ján Hrabinský

Košice

Skladal sa dobre odborníkom aj vďaka videonávodu. Zatiaľ len samé klady.


Mária Horváthová

Košice

Box nám stavali pracovníci, ktorých ste nám doporučili. Podobný parný box sme mali aj v minulosti, takže my mu dávame len plusy.


Vlastimil Novák

Uherský Brod

Skladanie podľa návodu prebiehalo dobre. Skladal som ho s manželkou. Box užívame, sme spokojní. Mínus pre rádio - pri zapnutí príliš vysoká hlasitosť, ale inak hrá kvalitne..


Peter Korček

Rajec

Sme veľmi spokojní, všetko je v poriadku. Box montoval kamarát vodár, bol to jeho prvý tohoto typu a veľmi sa mu páčil.


Miloš Drábek

Ostrava

Sprchový box máme namontovaný už cca pol roka. Keď si teraz vspomeniem na náročné chvíle keď sme sa box s rozmerom 120x80cm snažili zmontovať v panelákovej kúpeľni s rozmermi 160x170cm tak ma ešte teraz trochu mrazí na chrbte (manipulácia s bočnými stenami a zadným panelom tak aby sa správne zacvakli zámky medzi stenami bola v tom malom priestore trochu oriešok), ale nakoniec sa na druhý pokus (zvolený opačný postup zostavovania bočných panelov) všetko úspešne podarilo a box nám k našej veľkej spokojnosti zatiaľ veľmi dobre slúži. Plusom je jeho rozmer a jednoduchá údržba.


Renáta Klimáková

Stropkov

Skladanie bola trochu fuška pre amatéra ale vyšlo to. Po počiatočných problémoch s kvapkaním vody, ktoré firma vyriešila promptným dodaním náhradnej súčiastky sprchový box funguje a slúži. Box je veľmi pekný a efektný. Dobre sa čistí. Je treba si zvyknúť na možné pretekanie vody pri čistení z boxu (no je to len pri čistení, keď nastriekam vodu do spodných spojov), ale nerobí to problém. Je to iným systémom boxu, ale čistí sa veľmi dobre a ľahko a skutočne funguje bez silikonu. Vanička boxu je trochu na pocit pohyblivá (prehýba sa) ale nie tak strašne, fakt len trochu. Poličku by som navrhla na pravú stenu boxu, bolo by to ergonomicky praktickejšie. Ináč sme spokojní a rádio je príjemný bonus a hrá neskutočne hlasno.


Dušan Meľko

Nižná

V panelákovom byte sú kúpelky rozmeroro menšie ale box nám dobre zapadol do rohu. Box sa skladal rýchlo a celkom jednoducho. S boxom sme spokojní, má nízku vaničku čo oceníme, keď budeme starší.


Jitka Škvorová

Kozmice

Sprchový box sa nám montoval dobre. Návod bol prehľadný. Plusy boxu: naozaj neplesnivie, dobrá a rýchla montáž, návod prehľadný, dvere naozaj tesnia. Mínusy boxu: zanedlho začali hrdzavieť koliečka, nakoľko sme ich ničím nemazali.


Dagmar Kondrová

Litvínov

Montáž prebehla bez sedátka, pre nás nevyhovujúce. Tento problém sme vyriešili protišmykovou stoličkou z ikei. Celkovo sme spokojní. Zápory boxu: nevyhovujúce sedátko, slabé repro u rádia. Klady boxu: krásny dizajn, ľahká montáž - ale musí sa to montovať vo dvojici, pridržať atď., dosť priestoru pre sprchovanie.


Zdeněk Svoboda

Otnice

Zdravím, montáž boxu absolútne bez problémov, v pohode. Za 2 hodiny možné používať. Žiaden silikón, žiadne zatekanie, skrátka podľa mňa bomba. Sprchovanie v pohode. Môžem len odporučiť!!!! Zdraví Svoboda


Ľubomír Háber

Košice

Skladanie a montáž sprchovacieho boxu nebol komplikovaný. Doteraz sme nemali žiaden problém pri používaní sprchového boxu a sme s ním spokojní. Jediné mínus čo sa nám javí, je šmykľavý povrch vaničky. No i to sme vyriešili kúpou protišmykovej podložky.


Jozef Roža

Kabína sa skladala vynikajúco. Dvaja ľudia sme ju zložili cca do pol hodiny. Veľké plus je, že netreba šaškovať so silikónom. Spokojnosť určite je, oceňujem aj priestor, v starom kúte ho bolo pomenej (bol rohový polkruhový). Kolieska chodia dobre, využívame aj hornú sprchu.
Vrelo doporúčam...


Nataša Nikitinová

Kabínu sme dali zložiť vodárovi a išlo mu to ľahko. Kabína je výborná, najmä pre väčší rozmer (100 cm), plánujeme vymeniť iba hlavicu sprchy. Originálna je trochu slabá. Tiež by bolo vhodné viac vnútorných poličiek. Ale inak odporúčam, jednoduchý nákup aj ďalšie kroky.


Erik Baričiak

Veľké Leváre

Kabína sa nám skladala ľahko a príjemne. Plusy sú: rádio, ktoré spríjemňuje pobyt v kabíne ale rovnako aj príjemná atmosféra modrého podsvietenia. Mínusy sú: pri zapnutej ventilácii, mierne dochádza k narušeniu rádia šušťaním.


Stanislava Vlasaková

Sprchový box QuickLine máme namontovaný. Box sa skladal vcelku dobre, doteraz sme spokojní. Ako mínus by som uviedla málo odkladacích poličiek (iba 1x) a pretekanie bočných líšt pri umývaní kabíny (lišty, ktoré zamedzujú pretekaniu vody za posuvnými dverami). Ako veľké plus musím uviesť pohodový skladací systém bez lepenia a silikónovania . Určite by sme sa rozhodli pre kabínu Sanotechnik Quick Line aj druhý krát.


Ondřej Sládek

Sprchový box sa skladal celkom dobre podľa návodu. Montovali sme ho vo dvojici, no zvládol by to aj jeden šikovný človek. Vnímame len samé plusy, zatiaľ žiadne mínusy. Zdá sa, že sme vybrali dobre.


Jozef Hlubina

Som spokojný čo do kvality boxu, systému montáže aj ochoty predajcu.


Jana Veliká

Vranov nad Topľou

Keďže máme priestorovo stiesnené podmienky v kúpeľni, montáž bola  dosťnáročná, čo samozrejme nie je Vaša chyba. Zatiaľ som spokojná, užívame ju len 18 dní, tak zatiaľ sa neviem vyjadriť k plesní a hrdzi, ukáže čas.


Miroslav Klačanský

Žarnovica

Montáž sprchového boxu Sanotechnik QuickLine bola aj pre laika, ktorý nikdy neskladal takéto kabíny jednoduchá podľa priloženého manuálu (pomohlo aj video na webke), akurát napojenie na prívod vody, montáž sifónu a napojenie na odpad sme nechali na odborníka. S kabínou sme veľmi spokojní nakoľko doteraz, keď sme sa sprchovali vo vani, tak bola celá kúpelňa mokrá :). Kabína je stabilná, jednoduchá na údržbu a obsluhu a je vzhľadovo príjemná a pritom všetkom nezaberá veľa miesta. Jedinú malinkú nevýhodu vidíme v tom, že nemá na vrchnom kryte odsávací (ventilačný) otvor nakoľko pri sprchovaní v teplejšej vode sa tam nedá dýchať a potreba na chvíľku otvoriť dvere na kabíne a vyvetrať.


Luboš Ciglan

Levice

Sprchový box sa skladal veľmi dobre ale vo väčšej miestnosti než 3x3m. Do mojej malej kúpeľne som si musel predpostaviť dve steny v inej, väčšej miestnosti, a preniesť ich postavené do kúpeľne. Potom už bolo všetko super až na jeden plastový závit na sprchovú hadicu, ktorý som pretiahnutim praskol a musel som si vyrobiť vlastný z kovu. Plusy boxu sú, že keďže je bezsilikónový tak je radosť po ňom upratovať. Mínusy, ako každé sklo pri vode zbaviť sa vodného kameňa už nie je sranda.


Ján Pitoňák

Poprad

Sprchový box sa skladal výborne. Maximálna spokojnosť.


Lukáš Křivánek

Rouchovany

Box sa nám skladal veľmi dobre oproti iným systémom (kúpil by som si ho opäť). Box je po celú dobu používaný bez akýchkoľvek veľkých chýb. Nikde nezateká (spokojnosť), jediné čo by som vytkol sú svietiace svetlá aj keď je panel vypnutý (svetlo) a kolieska som už 2x menil pretože sa prestali točiť.


Jan Fišer

Popůvky

Dobrý deň. Box mám na chate v malej kúpeľničke. I v tak malých priestoroch bola montáž boxu veľmi jednoduchá. A to som ho montoval sám. Funkčný, priestorný. Sme veľmi spokojní. Díky Fišer


Imrich Smolko

Košice

Skladanie boxu bolo bez problémov. Pri prvom sprchovaní vystrelilo hadicu, lebo sú slabo upevnené, po znovu nasadení a riadnom utiahnutí je to v poriadku. Bolo by dobré hadice upevňovať sk-páskou, ktorú som použil, tá sa dá poriadne dotiahnuť. Samozrejme v bloku je tlak vysoký a v takom prípade som musel tlak znížiť, lebo aj hadice sú dosť tenké. Po týchto úpravách box slúži v poriadku.


Beáta Oravcová

Košice

So sprchovým boxom sme spokojní. Skladal sa podľa návodu dobre. Sme s ním spokojní, vyriešil sa nám problém s výmenou starého, kde nebolo treba obkladať steny. Aj údržba je dobrá. Mysleli sme, že do rustikálnejšej kúpeľne bude nevhodný, ale zapadol.


Janka Skvrndová

Nesluša

Sme zatiaľ spokojní. Montáž bola bez problémov, fotky z montáže však nemám, bola som v práci keď ho manžel montoval. Ďakujem za radu pri výbere výrobku. Skvrndová


Róbert Marko

Handlová

Montáž veľmi jednoduchá, trvala mi cca 3 hod. Ako hlavnú výhodu, okrem jednoduchej montáže, ktorú som zvládol svojpomocne a pomeru cena - kvalita, vidím systém bez použitia silikónu. Spokojnosť - určite odporúčam.


Helena Mutňanská

Dolný Lieskov

Sprchový box Sanotechnik Quick Line mám doma, dovoz a montáž ste nám zabezpečili na moje požiadanie. Chlapci boli veľmi šikovní, zmontovali to rýchlo, dokonca demontovali aj starý. Zatiaľ sme s ním veľmi spokojní.


OXUR, s.r.o.

Sprchový box sa skladal dobre, oceňujeme suchý proces bez silikónu. Výhoda je, že netreba obkladať, dláždiť, box sa dá preniesť na iné miesto. Odporúčame ho zákazníkom.


Pavel Černý

Rakovník

Sprchový box Sanotechnik sa skladal dobre, aj napriek tomu, že kúpeľňa je malá, takže som tam musel byť sám. Vzhľadom k tomu, že pracujem v technickom obore, tak to pre mňa bola skôr zábava. S boxom sme veľmi spokojní, hlavne oceňujem parný box (dávam saunu 3x do týždňa). Boxu by sa nedalo celkom nič vytknúť, iba to, že horšie odteká. Inak v pohode.Mikitovičová A.

V prvom rade chem veľmi pekne poďakovať za vybavenie našej objednávky. Všetky požiadavky boli vybavené profesionálne a rýchlo. Super komunikácia aj napriek našej požiadavke dodať zásielku na presný dátum. Sprchový box Sanotechnik je skvelý. Rakúska kvalita na 1*.
Bez tmelu a lepenia, postavený veľmi rýchlo za pomoci 2osôb. Všetko klik - klak. Nič netečie. Odporúčam taktiež čistiace prostriedky na vodný kameň. Box ošetrený pred používaním, a s použitím stierky je čistenie super rýchle a bez kvapiek a aj napriek tomu,že box je čierny vôbec nevidieť usadzanie vodného kameňa na stenách.

 

tlacitko shoptet