Glass 1989 - taliansky špecialista na kúpeľne

Talianska značka Glass 1989 si vydobyla svoju reputáciu neustálou snahou o inovácie a svojou extrémnou flexibilitou.

Glass_1989_03

 

Nechajte se rozmaznávať!

 

Spojenie vízie a poslania: INOVÁCIA

Inovácia a kvalita sú hlavnými silnými stránkami značky Glass 1989. Ich výsledkom je vážny záväzok k neustálemu zlepšovaniu výroby a služieb pre blaho a spokojnosť zákazníkov z celého sveta.

 

 

Vyberte si

Ponúkame vám praktické, dizajnové a relaxačné sprchy, ktoré vás rozmaznajú a budú sa o vás starať tak, ako si zaslúžite. Vyberte si model, ktorý bude do vašej kúpeľne dokonale pasovať.

 

Inovácie sú jadrom všetkého, čo Glass 1989 robí

Glass 1989 disponuje najmodernejšími priestormi s rozlohou viac ako 20 000 m². Tieto priestory sa nachádzajú v mestečku Oderzo ležiacom na severe Talianska. Viac ako 120 zamestnancov pôsobí vo viac ako 50 krajinách. Spoločnosť si vydobyla solídnu reputáciu pre svoju neustálu snahu o inovácie, extrémnu flexibilitu vo výrobe, veľkú prispôsobivosť a schopnosť držať krok s vyvíjajúcimi sa požiadavkami trhu.

 

Glass_1989_05 

Premeňte svoju kúpeľňu na oázu pokoja a pohody

Značka Glass 1989 sa zameriava predovšetkým na sprchy a vane, v ich sortimente, ale nájdete aj sauny či vírivky a nechýba ani bohaté príslušenstvo. Sprchy a vane od Glass 1989 nie sú obyčajným vybavením do kúpeľne. Vďaka vyvinutej technológii a inováciám si totiž môžete dopriať dokonale relaxačnú sprchu či kúpeľ, ktoré vás hravo zbavia stresu z náročného dňa. Nechajte sa rozmaznávať a užívajte si to najlepšie!

 

 

Riešenie pre každého

Vďaka svojmu know-how, odbornosti a profesionalite dokáže Glass 1989 navrhnúť a realizovať akýkoľvek projekt a zakaždým poskytovať prvotriedne služby. Či už dodávajú jeden produkt alebo riešenie na kľúč pre oblasti domácej pohody a profesionálne wellness centrá, Glass 1989 spĺňa požiadavky svojich klientov vďaka všestrannosti svojich riešení a schopnosti dodávať produkty na mieru. Glass 1989 starostlivo počúva svojich klientov, takže ich požiadavky a priania sú začlenené do návrhu a riešení či už pre malý domáci priestor alebo najúplnejšie profesionálne wellness centrum.

 

 Glass_1989_01

Spokojní zákazníci z celého sveta

Glass 1989 tiež navrhuje a vyrába kúpeľne na mieru pre hotelový a rezidenčný sektor. Vďaka svojim bohatým skúsenostiam na svetovom trhu si už získali dôveru a spokojnosť veľkého množstva klientov z mnohých rôznych krajín. Pozrite sa na ukážky ich práce, ktorú predviedli napríklad v Taliansku, Francúzsku, Singapure, Portugalsku, Indii, Grécku, Veľkej Británii, Švajčiarsku, Chorvátsku a mnohých ďalších.

 

Ocenená kvalita

Vysokého štandardu kvality výrobkov značky Glass 1989 si všímajú aj uznávané dizajnové, aj technologické spoločnosti. Vďaka tomu sa môže značka pýšiť rôznymi oceneniami, ktoré určite budú v budúcnosti pribúdať. Z tých najnovších a najznámejších uveďme udelenie cien Archiproducts Design Awards alebo Design Plus Award.

 

Archiproducts_Design_Awards                design_plus_award

 

Glass 1989 se neustále rozvíja

Glass 1989 predstavuje svoje výrobky aj na rôznych udalostiach, akciách či veľtrhoch - a to nielen v Taliansku. Naposledy sa napríklad táto značka objavila na veľtrhu ISH, ktorý sa uskutočnil v marci 2023 v nemeckom Frankfurte. Jedná sa o popredný svetový veľtrh zameriavajúci sa na vodu, teplo a vzduch, ktorý je skvelou príležitosťou na zoznámenie sa s novinkami v odbore, najnovšími technológiami i na diskusiu o možnom vývoji trhu.

Ak vás zaujíma, čo sa vo svete Glass 1989 deje, aké pripravujú novinky či inovácie, pozrite sa na sekciu s najnovšími správami (v angličtine).

 

Glass1989 je taliansky pojem

V Taliansku má táto značka slávu, povedomie o nej sa, ale šíri po celom svete. Pozrite sa sem, kde všade sa o značke Glass1989 písalo (väčšina periodík je talianskych) a prezrite si nádherné fotografie jich úžasných výrobkov.