Bette Lux Oval Silhouette voľne stojaca vaňa, 170x75cm, glazovaná titánová oceľ

Kód: 3465CFXXS
ZADARMOZADARMO
11345 3 bette lux oval silhouette volne stojaca vana 170x75cm glazovana titanova ocel
7 108,80 €
Na dotaz (informujte se o termíne dodania)

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS VOĽNE STOJACEJ VANE

- rozmery: 170 x 75 x 45 cm
- smaltovaná
- biela

Vďaka nemeckej technologii lisovania za studena a použitiu titánu sa jedná o najkvalitnejšie možné prevedenie oceľovej vane! Titánom zušľachtená oceľová smaltovaná vaňa obdĺžnikového tvaru. Je určená priaznivcom klasického materiálu, ktorých plastové vane nikdy nemôžu dokonale uspokojiť a to pravé potešenie z kúpeľa zažijú až vo vani so sklovito tvrdým, neporéznym a hygienickým smaltom.

Produkty Bette sa od bežných oceľových smaltovaných vaní iných výrobcov líšia predovšetkým vzhľadom a pri výrobe sa kladie nekompromisný dôraz na kvalitu. Všetky vane môžu byť voliteľne vybavené protišmykovou úpravou dna alebo špeciálnou hydrofóbnou úpravou smaltu Glaze Plus, ktorý dlhodobo zaručí povrch smaltu s minimálnymi nárokmi na údržbu a čistenie. Výrobca poskytuje nadštandardnú tridsaťročnú obchodnú záruku.

Pri výrobe týchto vaní sa spracovávajú prírodné suroviny ako je zušlachtená titánová oceľ, pravé sklo a voda. V špeciálnom výrobnom postupe z toho vznikne špeciálny smaltovaný povrch Bette GLASUR so svojou jedinečnou akosťou. Ten jeminimálne hrubý, hladší a odolnejší ako iné smaltované povrchy. Čím bude smaltovaný povrch tenší, tým bude menej chúlostivý. Efekt je porovnateľný s rozdielom medzi sklenenou tyčinkou a skleneným vláknom. Tyčinka sa zlomí veľmi ľahko, naproti tomu sklenené vlákno je flexibilné a ohybné. Bette GLASUR je obsiahnutý v základnej cene výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: Voľne stojace vane
Záruka: 2 roky
Dizajn: oblý
Dĺžka: 170 - 179cm
Materiál: smalt
Šírka: 75 - 79cm
Farba: biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bette je nemecký rodinný podnik, ktorý od roku 1952 vyrába kvalitné architektonické kúpeľňové prvky vyrobené z čisto prírodnej glazovanej titánovej ocele v nemeckom meste Delbrück. Dômyselný proces výroby umožňuje plynulé tvarovanie ocele s cieľom dosiahnuť najvyššie možné remeselné spracovanie. V továrni sa spracováva titánová oceľ. Vo finálnej hrúbke je smaltovaný plech hrubý 2,7 mm, z toho pripadá 2,4 mm na titánovú oceľ a 0,3 mm pripadá na 2 vrstvy smaltu. Produkty Bette sú jedinečné a rozmanité, na objednávku dodávané v príťažlivých farbách a zaujímavých rozmeroch a dodávajú atraktívny dizajn kúpeľne.

Bette s vášňou a nadšením vytvára nové možnosti pre kúpeľňový priestor. Bette kombinuje človeka a vodu, oceľ a sklo, architektúru a tvar, funkciu a zmyselnosť. Dve tretiny spotrebovanej elektriny sa vyrábajú z vlastných zdrojov. Vďaka ekologicky šetrnej výrobe a dlhej životnosti priespievajú k prvotriednej ekologickej rovnováhe a sú vhodné najmä pre trvalo udržateľné stavebné projekty. Výrobky značky Bette sú certifikované podľa Vyhlásenia o environmentálnom výrobku podľa normy ISO 14025 a podľa zákona o stavebnej rade Spojených štátov podľa LEED.