Bette Form obdĺžniková vaňa, 180x80cm, glazovaná titánová oceľ

Kód: 2950000 2950000GP Zvoľte variant
781,20 € 1 014 € od 781,20 €
Na dotaz (informujte se o termíne dodania) Na dotaz (informujte se o termíne dodania) Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS SMALTOVANEJ VANE

- rozmery: 180 x 80 x 42 cm


Možné doobjednať:
- protišmyk - informujte sa o cene a dobe dodania


Povrchová úprava vane Glazur Plus pre jednoduchšiu údržbu.

Vaňa Bette FORM je vykonaná s vysokokvalitným titanom zušľachtilej smaltovej ocele. Je určená priaznivcom klasického materiálu, ktoré plastové vane nikdy nemôžu dokonale uspokojiť a až vo vani so sklovito tvrdým, neporézným a hygienickým smaltom zažijú to pravé potešenie z kúpeľa.


Obrátený límec vane - medzi okrajom vane a steny je silikón zbytočný, pretože obruba vane " Obrátený límec vane " poskytuje estetické, hygienicky nezávadné a trvalé riešenie
Obruba vane je smaltované zvýšenie hrany okraja vane o 30 mm, pri montáži sa toto zvýšenie hrany prekryje o 10 mm obkladačkami.
Plesnivé a potrhané silikónové špáry sú už minulosťou.


Cena dopravy vane je 15,-€ s DPH. Keďže sú vane nadrozmerné zásielky a vyžadujú si špeciálne zaobchádzanie aby sa nepoškodili, ich cena dopravy je vyššia.

Dodatočné parametre

Kategória: Obdĺžnikové vane
Záruka: 2 roky
Dizajn: oblý
Dĺžka: 180 - 189cm
Materiál: smalt
Šírka: 80 - 84cm
Séria: Form

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bette je nemecký rodinný podnik, ktorý od roku 1952 vyrába kvalitné architektonické kúpeľňové prvky vyrobené z čisto prírodnej glazovanej titánovej ocele v nemeckom meste Delbrück. Dômyselný proces výroby umožňuje plynulé tvarovanie ocele s cieľom dosiahnuť najvyššie možné remeselné spracovanie. V továrni sa spracováva titánová oceľ. Vo finálnej hrúbke je smaltovaný plech hrubý 2,7 mm, z toho pripadá 2,4 mm na titánovú oceľ a 0,3 mm pripadá na 2 vrstvy smaltu. Produkty Bette sú jedinečné a rozmanité, na objednávku dodávané v príťažlivých farbách a zaujímavých rozmeroch a dodávajú atraktívny dizajn kúpeľne.

Bette s vášňou a nadšením vytvára nové možnosti pre kúpeľňový priestor. Bette kombinuje človeka a vodu, oceľ a sklo, architektúru a tvar, funkciu a zmyselnosť. Dve tretiny spotrebovanej elektriny sa vyrábajú z vlastných zdrojov. Vďaka ekologicky šetrnej výrobe a dlhej životnosti priespievajú k prvotriednej ekologickej rovnováhe a sú vhodné najmä pre trvalo udržateľné stavebné projekty. Výrobky značky Bette sú certifikované podľa Vyhlásenia o environmentálnom výrobku podľa normy ISO 14025 a podľa zákona o stavebnej rade Spojených štátov podľa LEED.