Bette Form obdĺžniková vaňa, 150x70cm, glazovaná titánová oceľ

Kód: 2941000
747,60 €
Na dotaz (informujte se o termíne dodania)

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS OBDĹŽNIKOVEJ SMALTOVANEJ VANE

- rozmery: 150 x 70 x 42 cm


Možné doobjednať:
- protišmyk - informujte sa o cene a dobe dodania

 

Vaňa Bette FORM je vykonaná s vysokokvalitným titanom zušľachtilej smaltovej ocele. Je určená priaznivcom klasického materiálu, ktoré plastové vane nikdy nemôžu dokonale uspokojiť a až vo vani so sklovito tvrdým, neporézným a hygienickým smaltom zažijú to pravé potešenie z kúpeľa.

 

Obrátený límec vane - medzi okrajom vane a steny je silikón zbytočný, pretože obruba vane " Obrátený límec vane " poskytuje estetické, hygienicky nezávadné a trvalé riešenie.
Obruba vane je smaltované zvýšenie hrany okraja vane o 30 mm, pri montáži sa toto zvýšenie hrany prekryje o 10 mm obkladačkami.
Plesnivé a potrhané silikónové špáry sú už minulosťou.

 

Cena dopravy vane je 15,-€ s DPH. Keďže sú vane nadrozmerné zásielky a vyžadujú si špeciálne zaobchádzanie aby sa nepoškodili, ich cena dopravy je vyššia.

 

Nenašli ste vhodnú vaňu? Napíšte nám a nájdeme vaňu akú potrebujete.
Vďaka spolupráci priamo s výrobcami a veľkoobchodmi, môžete u nás nakupovať za výhodné ceny a vždy s garantovanými servisnými službami. Spolupracujeme so značkami ako Axor, Hansgrohe, Grohe, Hansa, Kludi, Franke, Keuco, Tres, Ideal Standrd, Schell, Ravak a iné...

Dodatočné parametre

Kategória: Obdĺžnikové vane
Záruka: 2 roky
Dizajn: oblý
Dĺžka: do 160cm
Materiál: smalt
Šírka: 70 - 74cm
Séria: Form

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bette je nemecký rodinný podnik, ktorý od roku 1952 vyrába kvalitné architektonické kúpeľňové prvky vyrobené z čisto prírodnej glazovanej titánovej ocele v nemeckom meste Delbrück. Dômyselný proces výroby umožňuje plynulé tvarovanie ocele s cieľom dosiahnuť najvyššie možné remeselné spracovanie. V továrni sa spracováva titánová oceľ. Vo finálnej hrúbke je smaltovaný plech hrubý 2,7 mm, z toho pripadá 2,4 mm na titánovú oceľ a 0,3 mm pripadá na 2 vrstvy smaltu. Produkty Bette sú jedinečné a rozmanité, na objednávku dodávané v príťažlivých farbách a zaujímavých rozmeroch a dodávajú atraktívny dizajn kúpeľne.

Bette s vášňou a nadšením vytvára nové možnosti pre kúpeľňový priestor. Bette kombinuje človeka a vodu, oceľ a sklo, architektúru a tvar, funkciu a zmyselnosť. Dve tretiny spotrebovanej elektriny sa vyrábajú z vlastných zdrojov. Vďaka ekologicky šetrnej výrobe a dlhej životnosti priespievajú k prvotriednej ekologickej rovnováhe a sú vhodné najmä pre trvalo udržateľné stavebné projekty. Výrobky značky Bette sú certifikované podľa Vyhlásenia o environmentálnom výrobku podľa normy ISO 14025 a podľa zákona o stavebnej rade Spojených štátov podľa LEED.