CZ SK
0907 559 466: Poradenstvo
0902 512 577: Objednávky
PO - PI: 8:00 - 16:00

Interiersklo

Sprchové kúty, dvere a zásteny na mieru


Slovenská spoločnosť Interiersklo vznikla v roku 2010. Dlhoročné predošlé skúsensoti sa preniesli do profesionálnych služieb pre klienta (od odborného poradenstva až po zabezpečenie montáže).


Interiersklo vám vie zrealizovať nielen sprchové kúty na mieru či sprchové dvere na mieru, ale aj sprchové zásteny, sklenené dvere, priečky, sklenené steny, zábradlia či sklenené prístrešky na mieru.


Samozrejmosťnou je bezpečnostné kalené sklo, rôzne veľkosti či formáty prípadne dekorácie skla.


Výhody spolupráce

Bezplatná cenová ponuka - nad vašimi nápadmi môžete reálne uvažovať len ak poznáte presné ceny produktov. Obdržíte od nás detailnu cenovú ponuku do 48 hodín.

Kompletné poradenstvo - vďaka dlhoročným skúsenostiam a odborne zaškolenému personálu získate rady ako pripraviť priestory na montáž aby čo najlepšie zapadli do vašich priestorov.

Doručenie a doprava - dôkladne zabalené produkty doručíme na vami určené miesto prípadne aj vynesieme na poschodie k vám domov.

Odborná montáž - vaša spokojnosť bude zaručená len ak sa spojí kvalitný produkt s kvalitnou montážou. Produkty majú predpísaný postup montáže, ktorý sa musí dodržať. Postaráme sa o ľahký priebeh montáže.

Údržba, servzis a záruka - vaša spokojnosť nadmieru je našim cieľom. Zakladáme si na kvalitnom záručnom a pozáručnom servise, ktorý je riešený vždy promptne.


Získajte zadarmo príručku

12 VECÍ, KTORÉ BY STE MALI VEDIEŤ PREDTÝM, AKO SI KÚPITE SPRCHOVÝ KÚT NA MIERU

Sprchovy kut na mieru

Zoradiť podľa
Výrobca
 
Cena: 0 - 100 EUR
od 0 EURdo 100 EUR
Neboli nájdené žiadne záznamy.
Získajte ZADARMO kúpeľňovú príručku
10 krokov k dokonalej kúpeľni a 9 omylov pri rekonštrukcii kúpeľne