CZ SK
0902 512 577 - Infolinka (PO-PI: 8:00-16:00)

WCbidet 2v1 závesný Standard, TP320

Catalog:
TP320
Výrobca:
Záručná doba (roky):
2 roky
Dostupnosť:
Skladom
Cena bez DPH:
144,17 EUR
Cena s DPH:
173,00 EUR

Počet kusov:

POPIS: zavesné wc s bidetom - STANDARD TP320 v sebe spája toaletu a bidet v jednej keramike. Ide o najlacnejší model závesných WC+BIDET 2v1. Úsporné riešenie intímnej hygieny vhodné pre mužov, ženy aj deti.


POUŽITIE: ide o základný model, ktorý je vhodný do všetkých kúpeľní. Jeho tvar je univerzálny a môžete ho použiť tak v bežnej kúpeľni ako aj v samostatnej WC kabíne.


PRIPOJENIE NA VODU: misa s bidetovou tryskou sa dá jednoducho napojiť flexihadičkou na akýkoľvek zdroj vody – podomietkový ventil, podomietková páková batéria, podomietková termostatická batéria, rohový ventil apod.. Pripojovací rozmer závitu za wc misou – vonkajší závit 3/8".


BIDETOVÁ TRYSKA: v cene výrobku je kovová pochrómovaná tryska. Tryska je plochá a má nastaviteľný hrot, ktorý je možné nasmerovať do všetkých strán.


PRÍSLUŠENSTVO: v cene WC+BIDET 2v1 nie je sedátko. Vhodné sedátko k tomuto modelu si môžete vybrať dole v sekcii Súvisiace produkty.
Na ovládanie vody v bidetovej tryske môžete použiť podomietkové zmiešavacie batérie. Ak chcete batériu inej značky, prípadne iného dizajnu, môžete použiť akúkoľvek zmiešavaciu batériu - sprchovú a to buď podomietkovú (estetickejšie riešenie) alebo nástennú. V prípade ak budete používať len studenú vodu, stačí vám na ovládanie ventil.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Váha: 13,5 kg. Rozmery nájdete v galerii obrázkov.

Súvisiace produkty

44,00 EUR
Skladom
Získajte ZADARMO kúpeľňovú príručku
10 krokov k dokonalej kúpeľni a 9 omylov pri rekonštrukcii kúpeľne