ULTIMATE

Najpredávanejšie

Vírivka Royal Spa Bermuda Ultimate 1
ZADARMOZADARMO
Vírivka ROYAL SPA BERMUDA PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51074/PRE
 
od 11 995 €
virivka royal spa nevis
ZADARMOZADARMO
Vírivka ROYAL SPA NEVIS PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51071/PRE
 
od 12 595 €
Vírivka Royal Spa Moorea Ultimate 1
ZADARMOZADARMO
Vírivka ROYAL SPA MOOREA PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51068/PRE
 
od 13 595 €
Vírivka ROYAL SPA BORACAY PREMIUM (Model Unique)
ZADARMOZADARMO
Vírivka ROYAL SPA BORACAY PREMIUM
Na dotaz
Kód: 51065/PRE
 
od 13 595 €
Vírivka Royal Spa Martinique Ultimate 4
ZADARMOZADARMO
 
od 12 995 €
5 položiek celkom

Vírivky ROYAL SPA - ULTIMATE

Hľadáte pre seba a svoju rodinu kvalitnú nenáročnú, ale zároveň luxusnú a mimoriadne pohodlnú vírivku s dokonalými relaxačnými a hydromasážnymi možnosťami za férovú cenu?
Potom sú vírivky ROYAL SPA vyvinuté vyrobené práve pre vás.
Pozrite si dômyselne prepracovaný dizajn a celkové spracovanie  týchto víriviek. Aj pohľadom laika zistíte, že je priestranný dokonale tvarovaný, orientovaný na vaše maximálne pohodlie.
Vyskúšajte si  tieto skvelé vírivky, sami sa presvedčíte, že kvalita, nenáročnosť aj luxus v tej najvyššej možnej miere je samozrejmosťou pre všetky vírivky ROYAL SPA.

Chcete si vírivky ROYAL SPA vyskúšať?
Rezervujte si termín na 0907 559 466

Vírivky modelového radu ULTIMATE sme pre vás vyladili až na hranicu maximálneho komfortu, aký si od vírivky môžete priať.

Každý model v tomto modelovom rade vyrábame v troch variantách:
PREMIUM – EXCELLENT – UNIQUE

Pričom už v základnej variante PREMIUM nájdete plnú výbavu v rátane JoySound®, AddClean®,  ClearLight®, DirCon®, IsoSafe®  a mnohých ďalších unikátnych výhod víriviek ROYAL SPA.

Varianta EXCELLENT je obohatená o balíček arktickej izolácie NordIsol® a IsoShield® pre ešte väčšiu úspornosť vašej vírivky a tiež audio systém JoySound® používa v tejto excelentnej variante výhradne zabudované vibračné reproduktory.

Vírivky vo variante UNIQUE sú v súčasnej dobe vrcholom našej ponuky a sme presvedčení, že sú vrcholom možností vo svete víriviek vôbec. O vaše maximálne pohodlie a luxus sa starajú všetky unikátne výhody, ktoré vírivky ROYAL SPA ponúkajú. 

To však ani zďaleka nie je všetko.

Tieto unikátne vírivky majú absolútne prepracovanú inštaláciu, ovládanie riadenie masáží na jednotlivých pozíciách, ktoré sú s našim exkluzívnym systémom MaxTherapy® neopakovateľné a nenapodobiteľné. Pre vaše absolútne pohodlie sme všetky modely varianty UNIQUE vybavili personálnymi ovládačmi RemOn®.

Každý model víriviek ROYAL SPA v tomto modelovom rade v každej variante je svojim spôsobom výnimočný. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek, buďte si istí, že vždy získavate rovnakú kvalitu, luxus a dlhodobú životnosť. Rozdiely sú len vo veľkosti a výbave.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie